Kahramanmaraş’ta TYP kapsamında kamu personeli alınacak

İş arayanlara müjde. İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden paylaşılan ilanda Toplum Yararına Proje kapsamında kamu personeli alımı yapılacağı paylaşıldı

Kahramanmaraş’ta TYP kapsamında kamu personeli alınacak

Alımlar farklı şehirlerde olmak üzere Kahramanmaraş ve 34 ilde yapılacak.

Hangi İllerde Alım Yapılacak

Tunceli, Sinop, Adana, Kars, Karaman, Artvin, Erzincan, Ardahan, Gümüşhane, Konya, Eskişehir, Elazığ, Yozgat, Giresun, Muğla, Kahramanmaraş, Kocaeli, Giresun, Muğla, Mersin, Burdur, Eskişehir, Erzurum, Denizli, Mardin, Sakarya, Samsun, Bilecik, Siirt, Aydın, Isparta, Trabzon, Yozgat ve Rize olmak üzere toplamda 35 farklı ilde kamu personeli alımları yapılacak.

Kimler Başvuruda Bulunabilir Yaş şartı olarak 18 yaşını doldurmuş olmak 50 yaşını doldurmamış olmak, emekli olmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurum ve kuruluşlarından emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor. Belirtilen şartları taşıyan adaylar temizlik görevlisi alımı unvanında çalıştırılacağı İŞKUR üzerinden alım yapılacaktır.

Başvurular Nasıl Yapılır

Başvurular online olarak İŞKUR aşağıda verilen internet adresi üzerinden başvurular yapılacak olup online dışında yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir. Şahsen müracaat edecekler için müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvurular ortalama olarak alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar şehir şehir değişmektedir. Başvuru adresini kopyalayıp yeni sayfada açmanız gerekiyor. Başvurular belirtilen şehirde arama yapılarak yapılacaktır. Bu ilanlarda belirtilen şehirde ikamet etmek şartı aranmaktadır. Adaylar başvurularını açılan sayfada şehir kısmına bilinmiyor seçeneğini seçerek ara tuşuna basması gerekiyor.

BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYIN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146