Kagid’den müsiad’a ziyaret!

Haberin Detayı İçin Tıklayınız.

Kagid’den müsiad’a ziyaret!

Kahramanmaraş Kadın Girişimciler Derneği (KAGİD) Başkanı Kibar Özdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri, Sabahat Küpelikılıç, Tuna Meşe, Sema Kolukısa, Emine Yolun, Kadriye Mezir ve Neşe Yıldızhan’la  birlikte MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.MÜSİAD Başkanı Sami Kervancıoğlu’na, başarı temennilerinde bulunan KAGİD Başkanı Kibar Özdemir; “Sami Bey, göreve gelir gelmez farkını ortaya koydu. MÜSİAD’ın faaliyetlerine ivme kazandırdı. Çalışmalarını önemsiyor ve ilgiyle takip ediyoruz. Şehrimizin ve sanayicilerin sorunlarına ve beklentilerine hakim. Eminim Kahramanmaraş ve iş dünyası adına önemli çalışmalar yapacaktır. Kendisine tekrar hayırlı olsun diyor ve başarılar diliyoruz” dedi.

KAGİD olarak faaliyetlerinden de kısaca bahseden Özdemir: “Biliyorsunuz bizim derneğimizde kadın girişimcilerin bir araya geldiği bir dernek. Kadın girişimcilerin sayısının artması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlamda MÜSAD’la birlikte güzel projelere imza atacağımıza da inanıyorum. Aynı zamanda Sayın Kervancıoğlu’nun fikirlerini de önemsiyoruz” diye konuştu.

Kervancıoğlu da KAGİD Ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarından ve hedeflerinden bahsetti. İş dünyasının kadınlardan ayrı düşünülemeyeceğini belirten Kervancıoğlu; “Kadın girişimci sayısının artmasının elbette kalkınmada büyük rolü vardır. Kendi işletmemiz de yaklaşık beş yüz kadın istihdam ediyoruz. Bu anlamda desteklerimiz devam edecektir. Dernek olarak da istişare içerinde olmak, birlikte projeler yapmak bizleri memnun eder.

Ben her zaman birlikte hareket etmekten yanayım. Şehrimizin kalkınması için bütün STK, kurum ve kuruluşların el ele vermesi gerekiyor. Ortak paydamız Kahramanmaraş ve bu şehir hepimizin” diye konuştu. Konuklarına dernek binasını da gezdiren Kervancıoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti bir kez daha ifade ederek: “Bu bina da bu dernekte hepimizin” dedi.

Hep birlikte çektirilen hatıra fotoğrafı ile ziyaret son buldu.(HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92

banner94