Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Kan Bağışı Yapılması Adına Meydan Okudu

Kahramanmaraş Kızılay’ın başlatmış olduğu Kan Bağışı kampanyasına Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’de dahil olurken İl Müdürlüğü Kan Bağış Kampanyasının Meydan Okumasına dahil oldu.

Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Kan Bağışı Yapılması Adına Meydan Okudu

27 Aralık 2020 Pazar günü Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Kahramanmaraş Kızılay Kan Merkezinde Kan Bağışında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (Genç MÜSİAD) Kahramanmaraş Şubesi Kan Bağışında yaptılar. Bağış sonunda Şube Başkanı Fatih Aygün Sosyal Medya üzerinden kampanyanın devamı için İl Müdürümüz Cemil BOZ’a Kan Bağışı Yapılması adına Meydan okudu.

İl Müdürü bu hayırlı meydan okumayı kabul etti. 27 Aralık 2020 tarihinden Kahramanmaraş Gençlik Merkezi Gönüllü Gençler ve TOHM ile Güreş Eğitim Merkezi Sporcuları ile birlikte kan bağışı kampanyasına katıldı. İl Müdürü Cemil BOZ kan bağışını gerçekleştirdikten sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi “ Pandemi döneminde Ülkemizde kan stoklarının azaldığı açıklaması üzerine sosyal medya üzerinden Kurumlarımız ve STK lar Kan bağışı yapılması şeklinde bir kampanya başlatıldı.

Kahramanmaraş Genç MÜSİAD Şube Başkanı Fatih Aygün ve yönetim kurulu üyeleri kan bağışında bulunarak bizlere Sosyal Medya üzerinden Meydan okudular. Bizlerde bu hayırlı kampanya Personellerimiz Gönüllü Gençlerimiz ve sporcularımız ile dahil olduk bağışta bulunduk. Şimdi bizlerde Kahramanmaraş’ımızın Dünyaya açılan Penceresi Aksu TV’nin Genel Müdürü Cüneyt Beyit ve Ekibine Kan Bağışında bulunmaları yönünde meydan okuyoruz” dedi. Bu meydan okumanın akabinde Aksu TV Genel Müdürü Cüneyt Beyit Sosyal Medya Hesabından cevaben açıklama yaparak kampanyaya katılacaklarını açıkladılar. (HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner180

banner174