Başkonuş Yaylası Ünlüleri Ağırlıyor!

Kahramanmaraş'ın doğa turizmindeki bir numaralı adresi olan ve yaz-kış doğal güzelliği, bitki örtüsüyle göz kamaştıran Başkonuş Yaylası, dizi setlerine ve ünlü oyuncalara ev sahipliği yapıyor.

Başkonuş Yaylası Ünlüleri Ağırlıyor!

*Kentin tanıtımında büyük adım

*Emeği geçenleri kutlarız!

*Gaziantep'ten Kahramanmaraş'a çekim için geldiler

"DİZİ ÇEKİMİ YAPILDI"

TRT 1’in her Çarşamba akşamı seyirciyle buluşan "Benim Adım Melek" dizisinin oyuncuları, geçtiğimiz hafta Başkonuş Yaylası'nı ziyaret ederek, burada tatil yapmıştı. Başrollerini Kutsi, Mustafa Mert Koç, Kadim Yaşar, Rabia Soytürk gibi isimlerin oluşturduğu dizi ekibinin oyuncuları Başkonuş yaylasını gezdi. Gaziantep'te çekimleri süren dizinin çekimlerinin, ziyaret sonrası Kahramanmaraş'ta yapılmasına karar verildi.

"YÖRESEL LEZZETLER TANITILACAK"

Dizinin yaylada çekilen bölümünde, "Maraş tarhanası, Maraş Paçası, Maraş Çöreği ve Maraş Dondurması" tanıtımı da yapıldı. Ünlü oyuncular kentin yöresel lezzetlerini tek tek tattı ve bu ürünlere dizinin sahnelerinde yer verildi. Haftasonu yapılan çekimlerde ünlü oyuncular Başkonuş Yaylasının ikinci kez gelmenin mutluluklarını yaşadıklarını ve kentin yöresel lezzetlerini çok beğendiklerini ifade etti.

HABER: ÖMER FARUK SALMAN

FOTO: MUSTAFA KÖMÜ

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2021, 14:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90