Armadaş Uyardı!

Kahramanmaraş Doğalgaz şirketi kullanıcılarına yönelik bilgilendirme metni yayımladı.

Armadaş Uyardı!

ARMADAŞ güvenli doğal gaz kullanımını riske atacak bazı durumlarla karşılaşılmaması; can ve mal güvenliğini tehdit eden patlama, yangın, zehirlenme gibi üzücü olayların yaşanmaması için bir dizi bilgilendirme metni yayınladı.

Küçük ama hayati önem taşıyan hususlara dikkat edilmesi gerektiğini savunan şirket uyarılara dikkat edilmemesi durumunda sorumluluğun kullanıcılarda olacağı uyarısını yaptı. işte Yayınlanan kullanım da uygulanması gereken kurallar;

Değerli Müşterimiz; Şirketimizin birincil önceliği olan güvenli doğal gaz kullanımını riske atacak bazı durumlarla karşılaşılmaması; can ve mal güvenliğini tehdit eden patlama, yangın, zehirlenme gibi üzücü olayların yaşanmaması için siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek amacıyla tarafınıza sunulmuştur.
Bu kapsamda aşağıda maddeler halinde belirtilen küçük ama hayati önem taşıyan hususlara tarafınızca dikkat edilmesi önem arz etmektedir. Aksi takdirde doğacak zararlardan müşterimiz sorumludur.

İzinsiz tadilat, uygunsuz ve kötü kullanım, yanlış ve bozuk ekipman kullanılması, proje dışı tesisat yapımı ile tesisatın bakımsızlığı nedeniyle doğabilecek zarar ve ziyandan sorumlu olduğunuzu unutmayınız!

ARMADAŞ’ın resmi onayı olmadan, başkaca hiçbir usul ve şart altında doğal gaz kullanmayınız.

Tesisatınızda yapılan herhangi bir inceleme sonucunda doğal gaz arzınız durdurulursa, durdurma nedeninin ortadan kalktığına dair ARMADAŞ onayı olmadan asla gaz kullanmayınız.

ARMADAŞ’ın bilgisi ve onayı dışında doğalgaz tesisatlarınıza müdahale etmeyiniz ettirmeyiniz. Yetkisiz kişilere iç tesisat tadilatı yaptırmanız ve onaylı projeniz haricinde tesiasatınıza cihaz ekleyip çıkartmanız usulsüz doğalgaz kullanımı kapsamına girmektedir.

Doğal gaz tesisatlarınıza kendiniz müdahale etmeyiniz, yetkisiz kişilere müdahale ettirmeyiniz!

ARMADAŞ’ın bilgisi ve onayı dışında, iç tesisat tadilatı yapmayınız ve tesisatınıza cihaz ilavesi veya çıkarması yaptırmayınız!

Doğal gaz tesisat işlemlerinizi sadece sertifikalı firmalara yaptırınız.

Doğal gaz yakıcı cihaz ve baca bakımlarınızı yetkili ve uzman kişilere yaptırınız.

Havalandırma menfezlerini asla kapatmayınız.

Faturalandırmaya esas ölçüm cihazınız olan doğalgaz sayacınıza ve sayaç grubunda bulunan teçhizatlara müdahale etmeyiniz ve ettirmeyiniz.

Güvenliğiniz için işlem yapan ARMADAŞ personeline tanıtıcı kimlik kartlarını sorunuz ve yapılacak kontroller için yardımcı olunuz.

Doğal gaz kullanım (abonelik) sözleşmesinin tarafı olduğunuzdan emin olunuz.

Bilgilendirmelerden anlık haberdar olabilmek için iletişim bilgilerinizi 0(344) 216 10 10 nolu çağrı merkezimizden teyit ediniz/güncelleştiriniz. Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayınız.

(HABER: YAŞAR ERİKLİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner180

banner174