Zade kardeşler "elimizden geleni yapacağız''

U15 Türkiye Şampiyonası'nda Kahramanmaraş'ı 44 ve 42 kiloda temsil edecek, Zade Kardeşler yaptığı açıklamada, hazırlıklarının verimli bir şekilde devam ettiğini söyledi.

Zade kardeşler "elimizden geleni yapacağız''

Elbistan Büyük Yapalak'tan Türkiye Şampiyonasına giden yolda Hacı Zade ve İbrahim Efe Zade kardeşler U15'de Türkiye şampiyonasında ilimiz Kahramanmaraş'ı temsil edecek sporcular arasında iki Altın kardeşler Türkiye Şampiyonu ve Dünya beşincisi olan eski milli sporcumuz İsmail Zade ve Harun Doğan'ı örnek alıyor.

Hazırlıkların sona ermesinin ardından Antalya'ya gideceklerini aktaran Zade kardeşler , "Şampiyonada birbirinden güçlü rakiplerle mücadele edeceğiz. Rakiplerim zor. Biz de iyiyiz, onlar da iyi. O gün kim daha çok mücadele ederse madalyayı o alacaktır tabiki burada teknik antrenör de çok önemli biz Zade kardeşler ve takım arkadaşlarımız çok şanslı çünkü Ülkenin en iyi teknik antrenörü Harun Doğan'a sahibiz ve biz şanslıyız bizleri çift antreman ile gecesini gündüze katan bir birinden değerli antrenörlerimiz Harun Doğan ,Recai Kuruçay, Fatih Demir bizlere vermiş olduğu emeklerden dolayı sonsuz teşekkür ederim diyen Zade kardeşler eski Dünya 5'si amcalarının izinden gittiğini belirttiler .Elbistan İlçe belediye başakanı Mehmet GÜRBÜZ ve Akp Elbistan İlçe Başkanı Ahmet TIRAŞ ,Elbistanlı iş adamı Ali GÜZEL ve Kahramanmaraş'ta Bugün Gazetesi çalışanlarına Güreş'e vermiş olduğu desteklerden  dolayı teşekkür ederim dedi. (HABER: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2021, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92

banner79

banner136

banner94