banner135

Yedi Güzel Adam Proje Anadolu İhl’nin Açılışı Yapıldı

Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk, bir dizi inceleme, ziyaret ve açılış programları münasebetiyle Kahramanmaraş’a geldi.

Yedi Güzel Adam Proje Anadolu İhl’nin Açılışı Yapıldı

Bakan Selçuk, Şehit Akif Akçadağ Anadolu Lisesinin açılışıyla birlikte online olarak Türkoğlu ilçesi Yedi Güzel Adam Proje Anadolu İmam Hatip Lisesinin de resmi olarak açılışını gerçekleştirdi.

Okulun açılışında Vali Yardımcısı/ Türkoğlu Kaymakam Vekili Mahmut Hersanlıoğlu, Kahramanmaraş İl Milli eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Üzüm, Türkoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Aydoğan, Okul Müdürü Muharrem Okumuş, öğretmenler ve öğrenciler hazır bulundu.

Vali Yardımcısı/ Türkoğlu Kaymakam V. Sn. Mahmut Hersanlıoğlu açılış programında Türkoğlu İlçesindeki öğretmen ve öğrenci sayıları hakkında bilgi vererek şiirin ve edebiyatın başkenti olarak kabul gören şehrimizin Türkoğlu İlçesindeki okulumuza “Yedi Güzel Adam” isminin verilmesinden ve ilçedeki derslik ihtiyaçlarının karşılanmasındaki katkılarından dolayı Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’a teşekkürlerini iletti. (HABER: YASEMİN YÜZBAŞIOĞLU)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92

banner79

banner136

banner94