“Siyaset karşılıksız sevdadır”

Metropol İlçe Onikişubat Belediyesi Başkanı Hanefi Mahçiçek Ak Parti il gençlik, İl kadın kolları, Onikişubat İlçe gençlik ve kadın kolları teşkilatına ‘Hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

“Siyaset karşılıksız sevdadır”

AK Parti Kahramanmaraş İl Binası’nda gerçekleşen ziyaretlerde Başkan Mahçiçek, yakın zamanda göreve başlayan başkanlara başarılar diledi. İlk olarak Onikişubat İlçe Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Sinan Ak’ı ziyaret eden Başkan Mahçiçek ve Kara, ardından Onikişubat İlçe Kadın Kolları Başkanı Nursel Kaçamaz’ı ziyaret etti. Daha sonra İl Gençlik Kolları Başkanı Feyzullah Eren Aşçı’ya bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Mahçiçek ve Kara, daha sonra İl Kadın Kolları Başkanı Gül Çitil Okur’u ziyaret ederek, yeni dönemde yapılacak olan çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alışverişlerinde bulundu.

AK Parti Onikişubat İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “Bütün teşkilatlarımızın her anında ne tür hizmetleri varsa onların yanındayız. Çünkü biz gerçekten büyük bir aileyiz. AK Parti Türkiye’de sivil toplum örgütü olarak çok büyük bir aile ve bu ülkenin yönetimini 18 yıldan beri hem ulusal hem de uluslararası düzeyde çok iyi yürütmüştür. Biliyorsunuz siyaset karşılık beklemeden ülke için memleket için ve Allah rızası için yapılan çalışmalardır. İl kadın ve gençlik kollarımız geçtiğimiz hafta sonu kongrelerini tamamladılar ve çalışmalara başladılar. Biz kendilerine hayırlı olsun demek adına ziyaret gerçekleştirdik. Biliyorsunuz siyaset karşılık beklemeden ülke için memleket için ve Allah rızası için yapılan çalışmalardır. Dolayısıyla bu bağlamda yeni seçilen hem kadın kollarımızın hem de gençlik kollarımızın aldıkları bayrağı çok daha iyi noktalara taşıyacağından eminiz. Kendilerinde böyle bir gayretin ve azmin olduğunu zaten biliyorduk. İnşallah bu azim ve kararlılıkla AK Partimizin geleceğini çok daha iyi noktalara taşımak, ülkenin çok daha iyi yönetilecek bir seviyede olması için gayret göstereceklerine inanıyorum” dedi.

“TEŞKİLATLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

 Bütün teşkilatlarımızın her anında ne tür hizmetleri varsa onların yanındayız diyen Mahçiçek, “Çünkü biz gerçekten büyük bir aileyiz. AK Parti Türkiye’de sivil toplum örgütü olarak çok büyük bir aile ve bu ülkenin yönetimini 18 yıldan beri hem ulusal hem de uluslararası düzeyde varlığını çok iyi göstermiştir. Türkiye bizim hükümetlerimiz döneminde çağ atladı. Sayın cumhurbaşkanımızın sevk ve idaresinde Türkiye çok daha farklı noktalara geldi. Bu ülkenin şimdi en az 14-15 ülkede askeri üssü var. Yani Türkiye artık uluslararası bir güç halinde. Türkiye artık öyle sıradan bir ülke değil. Sıradan bir şekilde dışarıdan komuta edilebilecek bir ülke değil. Türkiye artık uluslararası alanda etki alanı olan bir ülke konumuna geldi. Bizlerde cumhurbaşkanımızın gayretine bu çalışmasına en azından bir nebzede katkı sağlamak için buradayız. İnşallah çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“TÜM TEŞKİLATLARIMIZLA BİRLİKTE OMUZ OMZA SİYASET YAPACAĞIZ”

Her iki teşkilatta AK Parti teşkilatları açısından çok kıymetlidir diyen Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, “Bugün Onikişubat Belediye Başkanımızla birlikte Onikişubat teşkilatından arkadaşlarımız, meclis üyelerimiz hem ilçe kadın ve gençlik kolları başkanlarımıza hem de il kadın ve gençlik kolları başkanımıza ziyarette bulunduk. Her iki teşkilatta AK Parti teşkilatları açısından çok kıymetli. Gençlik kollarımızın dinamizmi bizim için çok kıymetlidir. Bu noktada onlar için bu zamana kadar elimizden ne gelirse gayret ediyoruz. Kadın eli değen iş güzelleşiyor. Dolayısıyla bizde onların ellerinin her zaman siyasetin içinde olmasını ve bizim işlerimizin içerisinde olmasını istiyoruz ki işlerimiz daha da güzelleşsin. Bu noktada da hemen hızlı bir şekilde zaman geçirmeden geldik, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. İnşallah tüm teşkilatlarımızla birlikte omuz omza siyaset yapacağımız, vatandaşlarımızla bir araya geleceğimiz, açılışlar yapacağımız günlerde buluşmak dileğiyle diyorum” dedi.

“KADIN ELİNİN DEDİĞİ YERDEN BAŞARI GELİR”

Kadınların siyasette mutlaka var olması gerektiğini söyleyen Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, “Ben inanıyorum ki bu dönemde siyasette kadınlarımız daha fazla görev alacaklar. Yönetimde kadın eli olursa başarı daha fazla olur. Teşkilat olarak gençlik ve kadın Kollarımız ile birlikte İnandığın Yolda Yürü sloganımız doğrultusunda saha çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Cefekar şekilde çalışmaları yürüten tüm kadın kolları mensuplarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde Güçlü Türkiye inşasına Kahramanmaraş Onikişubat teşkilat olarak en güçlü desteği vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

“İNANDIĞIMIZ YOLDA YÜRÜMEYE DEVAM”

 İl Kadın Kolları Başkanı Gül Çitil Okur ise, “Gerçekleştirdiğimiz kongreden sonra çok şükür ekibimizle göreve başladık. Bugünde Hanefi ve Mücahit Başkanımız bizi ziyarete geldiler. Ziyaretlerinden memnun kaldık. Bir sonraki adımda durmak yok, yola devam düsturu ile çıktığımız bu yolda yapabileceğimiz çalışmalar üzerinde istişarelerde bulunduk” ifadelerini kullandı. (HABER-FOTO: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner180