Özel Karaoğlan Kişisel Gelişim Kursu Açıldı

Geleceğimizin Nesilleri için Eğitim’de Büyük Hizmet ağı Özel Karoğlan Kişisel Gelişim Kursu hizmete başladı. Özel Karaoğlan kişisel gelişim kursu, TYT- AYT- LGS hazırlık kurslarıyla, Kahramanmaraş için “Eğitimde Büyük Hizmet” anlayışla açılışını gerçekleştirdi.

Özel Karaoğlan Kişisel Gelişim Kursu Açıldı

Özel Karaoğlan Kişisel Gelişim Kursu, TYT- AYT- LGS hazırlık kurslarıyla, eğitimde büyük hizmet anlayışla yola çıktı. Kahramanmaraş Onikişubat İlçesi Hanife Mahçiçek Bulvarı üzerinde MHP İl Başkanı Ertuğrul Doğan, Ak Parti İl Başkanı Fırat Görgel, MHP İl Başkan Yardımcısı Müfit Dal, MHP ve AKP İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz’ın katılımıyla gerçekleştirilen açılışta Yönetim Kurulu Başkanı Ersal Koç, “Her öğrencimiz bizim için özeldir” Sloganıyla yola çıktık. Amacımız açacağımız kurslarımızla, halkımıza hizmet etmek, vatana, millete faydalı çocuklar yetiştirmek için çaba gösteren eğitim ordusuna dahil olarak, hedefleri olan, bilgisine bilgi katmak isteyen çocuklarımıza rehberlik etmektir. Eksik gördükleri konularda, tekrar etme ihtiyacı duydukları tüm derslerde, çocuklarımıza rehberlik etmek ve başarı yolunda beraber yürümek hedeflerimiz arasındadır. Tüm öğrencilerimizi ve velilerimizi özel Karaoğlan kişisel gelişim kursu ailesi olarak aramızda görmek bizleri mutlu edecektir” şeklinde konuştu.

Eğitimde yeni bir vizyona yelken açmaya çalıştıklarını ifade eden Koç, “Özel Karaoğlan Kişisel Gelişim kursumuzda, 6 derslik, 12 kişilik özel sınıflar, 1 kütüphane bulunmaktadır. Ortaokul 5-6-7-8, Lise 9 10 11 12 ve mezun sınıflar yaz hazırlık kampı (Haziran-Temmuz-Ağustos) gerçekleştirilecek olup, haftalık 12 saat (Türkçe Matematik, İnkılap Tarihi, İngilizce, Fen bilgisi) sınıf dersi, yazılıya destek ve takibi gerçekleştirilecektir. 15 Ekim 2021’den itibaren Mayıs 2022’e kadar;20 saat birebir özel ders, soru çözüm takibi, özel eğitim koçu, haftalık veli bilgilendirme, konu tarama deneme ve sınava son iki hafta kala özel seri deneme, haftalık çalışma programı, her gün sabah:09.00, Akşam:21.00’e kadar hizmet veren çalışma anlayışı, soru çözüm testleri ve takibi verilecek eğitim hizmetleri arasında yer alacak.

Bu çalışmalarımızla eğitimde bir çığır açacağız inancındayız” ifadelerini kullandı. (HABER: YAŞAR ERKLİ)

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER