Öğretmenlerin Mutlu Günü

Kahramanmaraş’ın Tanınmış Ailelerinden Sanayici İş Adamı Ramazan Kır’ın, Öğretmen Kızı Mislina ile İş Adamı Salih Kekil’in Öğretmen Oğlu Yasin hayatlarını birleştirdiler.

Siyaset ve İş Dünyasının bir araya geldiği muhteşem düğünde Karaoğlan Eğitim Kurumlarının Müdürlüğünü yapan Damat Yasin Kekil, geline sürpriz yaparak Özel Halk oyunları ekibi Harman dalı ise gelini karşılarken izleyicilerde gösterilerle büyülendiler. Nikah Merasimi ile devam eden Öğretmen çiftler Nikah merasimi ile mutluluğa Evet dedi.

Özel bir düğün salonunda gerçekleşen muhteşem düğünde Kekil ve Kır ailelerini bu mutlu günlerinde tüm dost ve akrabaları ile sevenleri de yalnız bırakmazken, genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. ‘Allah herkese mutlu bir yuva kurmayı nasip etsin.’ diyen genç çift, “Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm akraba ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz.” dediler. Biz de genç çifte ömür boyu mutluluklar diler, Kır ve Kekil ailelerini de tebrik ederiz. (HABER-FOTO: YAŞAR ERİKLİ)

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2021, 16:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner137