Mutiş Teacher'a Teşekkür Belgesi Verildi

Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesinde sosyal medya üzerinden, "Mutiş Teacher" isimli bir kanal açarak öğrencilerine daha faydalı olabilmek adına içerikler üreten İngilizce öğretmeni Muhterem Sidan'a, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü teşekkür belgesi verdi.

Mutiş Teacher'a Teşekkür Belgesi Verildi

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) süreciyle birlikte geçilen uzaktan eğitimde yaptığı canlı derslerin yanında, sosyal medyadaki kanalında kalıcı içerikler üreten ve Türkiye genelinden büyük bir takipçi kitlesine ulaşan Sidan'a gayretinden dolayı teşekkür belgesi verildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Akif Bulut, ürettiği dijital içeriklerle eğitime sunmuş olduğu katkılardan dolayı, Sidan'a belgeyi kendisi takdim etti.

Kendisine verilen belgeden dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Sidan, "Herşey küçük bir kıvılcımla başladı derler ya. Böyle bir hikaye işte Mutiş Teacher'ın hikayesi. Annelikten sonra en çok sevdiğimdir kendisi. İyiki öğretmenim. yol uzun ve hayaller büyük. Bu yolda desteğini esirgemeyen, yüreğimde yüce yere sahip olan insanlar ise çok. Hep dediğim gibi her şey Sevgi, Emek, Şükür ve Minnet olarak 4 kelimede gizli" ifadelerine yer verdi.

Yunus Emre Ortaokulunda görevli Muhterem Sidan'ın sosyal medyadan yaptığı canlı dersleri ve ürettiği dijital içerikleri, bir süre önce Bugün Gazetesi gündeme getirmişti.

HABER: ÖMER FARUK SALMAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner180