Eğlence mekanları denetlendi

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe Jandarma ekipleri ile Kumbağ ve Barbaros'ta umuma açık istirahat ve eğlence mekanlarını denetlemeye devam ediyor.Tekirdağ...

Eğlence mekanları denetlendi
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe Jandarma ekipleri ile Kumbağ ve Barbaros'ta umuma açık istirahat ve eğlence mekanlarını denetlemeye devam ediyor.
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, halkın güvenli alanda kaliteli hizmet almasını sağlamak amacıyla restoran, kafe ve alkollü eğlence mekanlarına gece geç saatlere kadar denetimler yaptı. Yapılan denetimlerde İlçe Jandarma ekipleri ise asayiş uygulamaları ve kontroller gerçekleştirdi.
Tekirdağ'ın Kumbağ ve Barbaros mahallelerinde faaliyet gösteren umuma açık istirahat ve eğlence mekanlarında gerçekleştirilen denetimlerde işyeri açma ve çalışma ruhsatı, canlı yayın ruhsatı, tütün ve alkol düzenleme belgesi ve işletme içerisindeki ses düzeyi kontrol edilirken, jandarma ekipleri ise üst araması ile kimlik kontrolü ve sorgulaması yaptı.

İşletmelerde satışa hazır içkiler tek tek kontrol edildi
İşletmelere kaçak olarak kolay yollarla temin edilen alkollü içki ve tütün mamullerinin satışının önüne geçebilmek için Bandrollü Ürün İzleme Sistemi (BÜİS) cihazı ile Jandarma tarafından kontroller yapıldı.
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, "İlçe Jandarma ekiplerimiz ile ortaklaşa denetimler gerçekleştirdik. Denetimler boyunca her kurum kendi sorumluluğundaki konularda kontrollerini sağladı. İlçe halkımızın huzuru ve güveni için bu tür denetimlerimiz belirli periyotlar halinde devam edecek'' ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2018, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER