banner135

Dulkadiroğlu, Başkan Okay’la Sosyal Tesis Zengini Oldu

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, göreve geldiği günden bu yana ilçesinin dört bir köşesine sosyal tesisler inşa ederek büyük bir hizmete imza attı. Başkan Okay, birçok ihtiyaca cevap veren sosyal tesislerin örnek olduğunu dile getirdi.

Dulkadiroğlu, Başkan Okay’la Sosyal Tesis Zengini Oldu

Şehrin her geçen gün geliştiğine ve büyüdüğüne dikkat çeken Başkan Okay, şunları aktardı: “Kahramanmaraş’ımız her geçen gün gelişmekte ve büyümektedir. Yerel yöneticiler olarak bizler de bu büyümeye ve gelişmeye çok büyük katkı sağlıyoruz. Vatandaşlarımız ihtiyaç duyduğu hizmetlere ulaşması adına gece gündüz çalışıyoruz. Güçlü sanayisiyle Türkiye ekonomisine çok büyük katma değer sağlayan Kahramanmaraş’ımız her bakımdan kahramandır. Özellikle ekonominin gelişmesi ve büyümesi adına Kahramanmaraşlı kahraman iş adamlarımız ellerinden geleni yapıyorlar. İnşallah 2023 vizyonu kapsamında daha büyük ve başarılı işlere imza atacağız.”

İLÇEMİZİ KALKINDIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Başarılı bir dönemin ardından sayın cumhurbaşkanımızın teveccühü ve milletimizin iradesiyle ikinci bir döneme başladık diyen Başkan Okay,  Bu dönemde de özverili bir şekilde çalışıyor ve ilçemizin kalkınması, gelişmesi ve daha güzel olması için mücadele ediyoruz. Yılmadan, yorulmadan, bu asil millet için çalışmaya devam edeceğiz. Şu anda birçok projemiz başarılı bir şekilde devam ediyor. Spor tesisleri, sosyal tesisler ve tarihi ve kültürel projelerimiz özverili bir şekilde sürüyor. Ayrıca ilçemizin en önemli sorunu olan kentsel dönüşümle alakalı da üzerimize düşeni yapıyoruz”  ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2021, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92

banner79

banner136

banner94