Gelinim Mutfakta 1 Nisan Puan Durumu

1 Nisan Pazartesi günü yayınlanan Gelinim Mutfakta programında 1356. bölüm heyecanı yaşandı. Gelinlerin haftanın ilk gününde hazırladıkları Etli Yaprak Sarması yarışmasıyla puanlarını aldılar ve günün birincisi belirlendi.

Survivor Kim Elendi 12 Nisan? Düelloyu Kim Kazandı? Hakan, Yaman, Sercan, Yasin Survivor Kim Elendi 12 Nisan? Düelloyu Kim Kazandı? Hakan, Yaman, Sercan, Yasin

Gelinim Mutfakta Bugün Kim 1. Oldu?

1 Nisan'da Gelinim Mutfakta programında yarışan gelinler arasında çeyrek altını kazanan isim günün birincisi oldu. Programda yarışan gelinler arasında Özlem, Yeşim, Damla ve Aleyna bulunuyordu.

Gelinim Mutfakta Şafak kimdir1 Nisan Gelinim Mutfakta bölümünde, Karabasan Nuriye ve kayınvalidesi hafta boyunca en düşük puanları aldıkları için yarışmadan elendiler. Yeni gelin Özlem Avan ile kayınvalidesi Gülnur Böce ise bu hafta yarışmaya katıldılar.

Gelinim Mutfakta 1 Nisan 2024 Puan Durumu

Bugün yayınlanan Gelinim Mutfakta programında gelinlerin ödevi Tokat Usulü Etli Yaprak Sarması idi. Günün en güzel tabağını çıkaran gelin çeyrek altını kazandı. İşte Gelinim Mutfakta 1 Nisan 2024 puan durumu:

  • Özlem:
  • Yeşim:
  • Damla:
  • Aleyna:
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK