Gelinim Mutfakta Özlem Avan: Yeni Gelinin Hikayesi

Yeni Bir Haftaya Yeni Gelin: Özlem Avan

Gelinim Mutfakta'nın yeni bölümünde, yeni gelin olarak izleyicilerin karşısına çıkan Özlem Avan, kayınvalidesi Gülnur Böce ile altın yarışına katıldı. 1 Nisan Pazartesi günü yayınlanan bölümle birlikte haftanın ilk gününde ekranlara gelen Özlem Avan, izleyicilerin merakını uyandırdı. Peki, Gelinim Mutfakta Özlem Avan kimdir, kaç yaşında ve nerelidir?

Gelinim Mutfakta Özlem Avan Kimdir?

Gelinim Mutfakta'da yarışan yeni gelin Özlem Avan, 28 yaşında ve aslen Adanalıdır. İstanbul'da yaşayan ve güzellik merkezi işleten Özlem, 1 yıllık nişanlıdır. Kendisi oldukça iddialı bir kişiliğe sahiptir ve yarışmaya kayınvalidesiyle birlikte katılmıştır.

Kayınvalidesi ve Aile Bağları

Özlem Avan'ın kayınvalidesi Gülnur Böce ise 49 yaşında ve İstanbul'da yaşamaktadır. 4 çocuk annesi olan Gülnur, aslen Özlem'in nişanlısının teyzesidir. Özlem'in gerçek kayınvalidesi Avusturya'da yaşadığı için yarışmaya katılamamıştır. Gülnur Böce, İstanbul'da emlakçılık yapmaktadır.

Yemekteyiz Bu Hafta Kim Birinci Oldu? 19 Nisan Zuhal Topal Yemekteyiz 75 Bin TL Kim Aldı? Yemekteyiz Bu Hafta Kim Birinci Oldu? 19 Nisan Zuhal Topal Yemekteyiz 75 Bin TL Kim Aldı?

Instagram Hesabı

Özlem Avan'ın Gelinim Mutfakta serüvenini ve günlük hayatını takip etmek isteyenler için Instagram hesabı bulunmaktadır. Bu hesaptan Özlem'in yarışmaya dair paylaşımlarını ve günlük yaşamını takip edebilirsiniz.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK