DOLUNAY NE ZAMAN? Haziran 2024 Dolunayı ne zaman, saat kaçta? Dolunay hangi burçta? DOLUNAY NE ZAMAN? Haziran 2024 Dolunayı ne zaman, saat kaçta? Dolunay hangi burçta?
5 Haziran tarihli Gelinim Mutfakta puan durumu belli oldu. 6. sezon finaline doğru yaklaşırken, yarışmanın heyecanı artıyor. Haftanın üçüncü gününde gelinler, Mor Baklava yaparak hünerlerini sergiledi. Peki, 5 Haziran'da Gelinim Mutfakta yarışmasında çeyrek altını kim kazandı? İşte detaylar...
Nursel Ergin’in sunumuyla Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında heyecan dorukta. Yarışmanın 6. sezon şampiyonu, 80 altın bilezikle ödüllendirilecek. Her gün en güzel yemeği yapan gelin, çeyrek altının sahibi oluyor. 5 Haziran'da günün birincisi kim oldu? İşte detaylar:
Başak Günün Birincisi Oldu
Haftanın üçüncü günü yarışmacılar, Mor Baklava yaparak jüriyi etkilemeye çalıştı. Günün en başarılı tabaklarını çıkaran gelin Başak, hem kayınvalidelerden hem de sunucu Nursel Ergin’den tam puan alarak çeyrek altını kazandı. Başak, 5 Haziran Çarşamba gününün birincisi oldu.
Çeyrek Altını Kim Kazandı?
5 Haziran tarihinde çeyrek altını kazanan gelin yine Başak oldu. 6. sezon final serisinin üçüncü çeyrek altınını yakasına takan Başak, tüm kayınvalidelerden 5 puan almayı başardı. Günün en yüksek puanlarını toplayarak yarışmada öne çıktı.
5 Haziran Gelinim Mutfakta Puan Durumu
Gelinlerin performansları sonucu oluşan puan durumu ise şu şekilde:
  • Damla: 13 puan
  • Başak: 15 puan
  • Zeynep: 10 puan
  • Kıymet: 8 puan
Gelinim Mutfakta yarışmasında 20 gün boyunca eleme yapılmayacak, bu süre zarfında en yüksek puanları toplayan gelinler finale doğru avantaj sağlayacak. Yarışmanın ilerleyen günlerinde hangi gelinin öne çıkacağını hep birlikte göreceğiz.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK