Gelecek Partisi Lideri Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Ağrı Belediye Başkan Adayını Açıkladı

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, bugün yaptığı açıklamada, Ağrı Belediye Başkanlığı için resmi adaylarını duyurdu. Partinin Ağrı İl Başkanı Murat Gök'ün, Ağrı Belediye Başkanlığı için resmi aday olarak ilan edildiğini belirtti. İşte detaylar:

Murat Gök, Ağrı Belediye Başkanlığı İçin Yola Çıkıyor

Gelecek Partisi'nin Ağrı Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilen Murat Gök, adaylığını sosyal medya üzerinden duyurarak, Ağrı'ya olan sevgisini ve şehir için hazırladığı projeleri vurguladı.

Ağrı İçin Yeni Bir Başlangıç

Murat Gök, yaptığı açıklamada, "Ağrı için yeni bir başlangıç yapmaktan onur duyuyorum. Bizim yönetimimizde Ağrı, hak ettiği hizmeti alacak ve şehir olarak layık olduğu değeri görecektir. Şehrimiz için hazırladığımız projelerle Ağrı'yı geleceğe taşıyacağız." dedi.

Gök'ün adaylığı, Ağrı'da geniş bir destek bulurken, şehrin geleceği için umut veren bir gelişme olarak karşılandı. Gelecek Partisi'nin Ağrı'da güçlü bir değişim ve dönüşüm vaadiyle seçimlere hazırlandığı belirtiliyor.

Bahar dizisi Evren Buğra Gülsoy kimdir? Kaç Yaşında Evli Mi? Bahar dizisi Evren Buğra Gülsoy kimdir? Kaç Yaşında Evli Mi?

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK