Bilim insanları Alanya’da mimarlık ve kentsel tasarımı konuştu Bilim insanları Alanya’da mimarlık ve kentsel tasarımı konuştu

Gaziantep'te düzenlenen "Deprem Bölgesi Yerel Basının Durumu Eğitim Çalışması Programı" sona erdi. Program, Ankara Gazeteciler Cemiyeti, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti ve Gaziantep Basın Cemiyeti işbirliğinde 6 Şubat depremlerinden etkilenen bölgedeki gazetecilere ve iletişim fakültesi öğrencilerine seminer verildi. Bölgedeki gazetecilerin sorunlarının konuşulduğu programda, çözüm önerileri tartışıldı.

Gazeteciler Cemiyeti'nin Gaziantep'te Gerçekleştirdiği 'Bölgesel Eğitim Ve Gazetecilik Buluşmaları' Etkinliğindeki Açılış Konuşmasında, @Gaziantepbeld Başkanı @Fatmasahin “Hakikat Kümeleştiğinde Yalan Haberler YokYerel Basının Gücü Vurgulandı

Programda, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in de katılımıyla yerel basının önemi vurgulandı. Şahin, yerel basının toplumda önemli bir rol üstlendiğini belirterek, 24 saat boyunca fedakarca çalışan gazetecilere değer verilmesi gerektiğini ifade etti. Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Mehmet Taş, Kahramanmaraş'taki depremlerde yaşanan kayıplara dikkat çekerek, gazetecilere daha fazla destek olunması gerektiğini dile getirdi. Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner de Malatya'nın yaşadığı büyük yıkıma rağmen ayakta kalmak için çaba harcadıklarını ifade etti. Anadolu Ajansı Gaziantep Bölge Müdürü Kerem Kocalar, deprem sırasında gazetecilerin yaşadığı zorluklara dikkat çekerek, psikolojik destek sağlanmasının önemini vurguladı. Depremde sahadaki zorluklara rağmen görevlerini yerine getirmeye çalışan gazetecilere destek olunması gerektiğini belirtti.

Gaziantep ‘Bölgesel Eğitim Ve Gazetecilik Buluşmaları' Devam Ediyor!Deneyimli Gazeteci Ünsal Ünlü “Youtube'da Var Olmak' Sunumuyla Internet Medyasına Dair Deneyimlerini Gazeteciler Ve Genç Gazeteci Adaylarına AktarıGazeteci Ünsal Ünlü, 41 yıldır canlı yayın yapmanın verdiği deneyimleri paylaştı. Ünlü, özellikle çocuklar ve gençler için yayınlar yaptığını ve bağımsız yayıncılık prensiplerine sadık kaldığını ifade etti.

Gaziantep ‘Bölgesel Eğitim Ve Gazetecilik Buluşmaları’nda Ikinci Gün! Arif Kurt’un Açılış Konuşmasıyla Başlayan Etkinliğimiz, “Deprem Bölgesinde Yerel Basın Gerçeği İhtiyaçlar Ve Çözüm Önerileri” Oturumu Ile Devam2 gün süren programda, Ankara Gazeteciler Cemiyeti, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti ve Gaziantep Basın Cemiyeti işbirliğinde 6 Şubat depremlerinden etkilenen bölgedeki gazetecilere ve iletişim fakültesi öğrencilerine seminer verildi. Bölgedeki gazetecilerin sorunlarının konuşulduğu programda, çözüm önerileri tartışıldı. Gaziantep'te gerçekleştirilen "Deprem Bölgesi Yerel Basının Durumu Eğitim Çalışması Programı", Gazeteciler Cemiyeti'nin öncülüğünde başarıyla sonuçlandı. Ankara Gazeteciler Cemiyeti, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti ve Gaziantep Basın Cemiyeti'nin işbirliğiyle düzenlenen program, 6 Şubat depremlerinden etkilenen bölgedeki gazetecilere ve iletişim fakültesi öğrencilerine yoğun ilgi gördü. Program kapsamında üniversite öğrencilerine ve bölgedeki gazetecilere internet haberciliği konusunda eğitim verildi. Bu eğitimlerle hem gazetecilerin mesleki becerileri geliştirildi hem de gelecek nesil gazetecilere bilgi ve deneyim aktarıldı.Gazeteciler Cemiyeti'nin Gaziantep'te Gerçekleştirdiği 'Bölgesel Eğitim Ve Gazetecilik Buluşmaları' Etkinliğindeki Açılış Konuşmasında, @Gaziantepbeld Başkanı @Fatmasahin “Hakikat Kümeleştiğinde Yalan Haberler YokG Nkho S W X U A Ew ElrGaziantep ‘Bölgesel Eğitim Ve Gazetecilik Buluşmaları' Devam Ediyor!Deneyimli Gazeteci Ünsal Ünlü “Youtube'da Var Olmak' Sunumuyla Internet Medyasına Dair Deneyimlerini Gazeteciler Ve Genç Gazeteci Adaylarına Ak (1)

Muhabir: MURAT KUŞCU