Portakal Çiçeği Karnavalı renkli görüntülere sahne oluyor Portakal Çiçeği Karnavalı renkli görüntülere sahne oluyor

Gaddar 10. Bölüm Full İzle! Yeni Bölüm Heyecanı Fox'ta!
22 Mart 2024 Cuma günü saat 20:00'de Fox ekranlarında yayınlanan Gaddar dizisinin merakla beklenen onuncu bölümü izleyicilerle buluştu. Gaddar'ın 10. bölümünü tek parça ve full olarak izlemek için haberimizdeki linke tıklayabilirsiniz.
Gaddar 10. Bölüm 1. Fragmanı - YouTubeYeni Bölüm Heyecanı Fox'ta!
Fox'un yeni dizisi Gaddar, her bölümüyle izleyicileri ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Dram, aksiyon ve suç türündeki bu dizi, onuncu bölümüyle de nefesleri kesmeye devam ediyor. Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Sinan Öztürk yapıyor. Senaryo ise Hürer Ebeoğlu'na ait. Müziklerini ise Toygar Işıklı'nın hazırladığı Gaddar, her Cuma saat 20:00'de ekranlara geliyor.
9. Bölümde Neler Oldu?
Geçtiğimiz haftanın heyecan dolu bölümünde Leylâ, Dağhan'ın adamlarının gözleri önünde cinayet işlemesiyle büyük bir şok yaşar. Güvendiği bu adamın gerçek kimliğini sorgulamaya başlar ve ilk fırsatta Dağhan'ın elinden kaçmayı başarır. Ancak, bilgisayarını bulmadan bu işten kurtulamayacağını anlar ve babasının güvendiği bir dosttan yardım istemeye karar verir. Ancak bu, onu beklenmedik bir tehlikenin içine sürükler. Dağhan ise Leylâ'yı bulmak için her yolu denemektedir.
Yeni Bölüm İzlemek İçin Link
NOW TV'nin 22 Mart 2024 Cuma günü yayınladığı Gaddar dizisinin onuncu bölümünü (10. bölüm) tek parça full izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK