Olumsuz Hava Koşulları Bozcaada ve Gökçeada Feribot Seferlerini İptal Etti

 Feribot Sefer Saatleri Hava Şartlarına Göre Değişebilir

Feribot seferleri, deniz şartlarına bağlı olarak zaman zaman değişiklik gösterebiliyor. Bozcaada ve Gökçeada arasındaki feribot seferleri için, hava durumuna bağlı olarak sefer saatlerinde değişiklik olduğu bilgisi geldi. Peki, 7 Ocak'ta Bozcaada ve Gökçeada feribot seferleri iptal mi?

Olumsuz Hava Koşulları Nedeniyle Gestaş'tan İptal Açıklaması

Bozcaada ve Gökçeada feribot seferlerini düzenleyen Gestaş Deniz Ulaşım A.Ş. tarafından yapılan açıklamada, Kuzey Ege Denizi'nde yaşanan olumsuz hava şartları sebebiyle feribot seferlerinin iptal edildiği duyuruldu. İşte, Gestaş'ın iptal açıklaması:

Bakan Özhaseki: “Deprem değil, kötü bina öldürür” Bakan Özhaseki: “Deprem değil, kötü bina öldürür”

Feribot seferlerine fırtına engeli

 7 Ocak'ta İptal Edilen Feribot Sefer Saatleri

  • 07 Ocak 2024 Pazar günü Kabatepe-Gökçeada hattında, olumsuz hava şartlarından dolayı tarifede yer alan planlı tüm seferler iptal edilmiştir.

  • 07 Ocak 2024 Pazar günü Geyikli-Bozcaada hattında, olumsuz hava koşulları sebebiyle tarifede bulunan planlı tüm seferler iptal edilmiştir.

Denizcilik otoriteleri, seyahat edecek olan vatandaşların güzergahlarını önceden kontrol etmeleri ve sefer saatlerinde oluşabilecek değişikliklere karşı dikkatli olmaları konusunda uyarıda bulunuyor.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK