KPSS 2024/1 Herhangi Lise, MYO, Lisans Mezununun Başvuracağı Kadrolar! KPSS 2024/1 Herhangi Lise, MYO, Lisans Mezununun Başvuracağı Kadrolar!
İŞKUR’ da yayımlanan iki farklı işçi alımı ilanında bahsedilen 4 Şoför alımı ve 2 Soğutma Sistemleri Operatörü alımı ile toplam 6 Kadrolu Kamu İşçisi istihdam edilecektir. Kadın - erkek şoför ve operatör kadrolu kamu işçisi alınacaktır. Detaylara yazımızdan hemen ulaşabilirsiniz.
Kadrolu Kamu İşçisi Alımı Başvuru Zamanı
Aday olmak isteyen istekli kişiler için tam zamanlı ve Kadrolu görev verilecektir. Adaylar iş başvurularını İŞKUR başvuru ekranı üzerinden tamamlayabilecektir. Son gün 12 Temmuz 2024 tarihidir.
Şoför ve Operatör Kamu İşçisi İş Başvuru Belgeleri Neler?
Kadrolu görev yapacak 4 Şoför ve 1 Soğutma Sistemleri Operatörü alımı için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını T.C. Kimlik Kartı fotokopisi, Başvuru şartlarında belirtilen eğitimlere ait diploma ya da mezun belgesi, Adli sicil arşiv kaydı belgesi, 1 adet fotoğraf, Askerlik belgesi, Yerleşim Yeri Belgesi ile birlikte süresi ince tamamlayabileceklerdir.
Kadrolu Kamu İşçisi Alımı Başvuru Koşulları
Et ve Süt Kurumu bünyesinde kadrolu istihdam edilmek üzere 6 Kamu işçisi alımı için başvuru şartları;
Soğutma Sistemleri Operatörü; Lise ve dengi Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme bölümü veya Meslek Yüksek Okullarının İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Teknolojisi bölümünden mezun olmak. 18 yaşını tamamlamış 35 yaşını geçmemiş olmak. İŞKUR İş İlan No (00008397143).
Şoför Alımı En az Lise mezunu en fazla Lisans mezunu olmak 18 ile 40 yaş aralığında olmak. CE Sürücü belgesine sahip olmak. İŞKUR İş İlan No (00008397742).
Et ve Süt Kurumu 6 Kamu İşçisi Alımı Başvuruları Nereden Yapılacak?
Gerekli iş başvuru koşullarını taşıyan adaylar için müracaatlar sadece İŞKUR üzerinden tamamlanabilecektir. Adaylar İŞKUR İnternet Sitesi telefon hattı 170 numarasından ve Hizmet noktalarından gerekli iş başvurularını tamamlayabileceklerdir.
Editör: Editör Melek