Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya Karaduman kimdir? Kaç yaşında, nereli? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya Karaduman kimdir? Kaç yaşında, nereli?
Yayına katılan Simge ve Sibel bebeklikten beri akrabaları olan Ceren'in bebeklerine bakıyorlar.Yıllar sonra gerçek annesi akrabaların elinden bebeği alıyorlar.
Sibel; Annesi 16 yaşında çocuğunu doğuruyor ama bakmak isttemediği için cami avlusuna bırakıyor, ben 1.5 aylıkken çocuğu aldım ve büyüttüm. Neden yıllar sonra ortay çıkıp çoçuğunu geri alıyor bir sebebi olmalıdır.
Simge ve Sibel'in Bebeklerine Bakışı
Simge ve Sibel, bebeklikten beri akrabaları olan Ceren'in bebeklerine bakmaktadır. Yıllar boyunca, Ceren'in çocuklarına büyük bir sevgi ve özenle bakmışlardır. Ancak, beklenmedik bir gelişme yaşanır ve gerçek annesi, yıllar sonra ortaya çıkarak bebeğini geri alır.
Sibel'in Anlatımı
Sibel, gerçek annesinin 16 yaşında çocuğunu doğurduğunu ve ancak bakmak istemediği için cami avlusuna bıraktığını belirtir. Kendisi ise bu bebekken yaklaşık 1.5 aylıkken bu çocuğu alarak büyütmüştür. Gerçek annenin yıllar sonra ortaya çıkıp çocuğunu geri almasının bir sebebi olduğunu düşünmektedir.
Gerçek Annenin Durumu
Sibel ve Simge, annelerinin madde bağımlısı olduğunu ve kendi çocuğuna bakamayacağını ifade ederler. Bu nedenle, gerçek annenin çocuğunu geri almasının ardında, kendi çocuğuna zarar verebilecek olması ve hatta çocuğunu satmak gibi düşüncelerin olabileceği belirtilir. Teyzesi ile birlikte bir oyun kurarak, gerçek annenin çocuğu geri almasını sağladıkları iddia edilir.
Bu detaylar, Esra Erol'un programında ortaya çıkarılmış ve tartışılmıştır. Gerçek annenin çocuğunu geri almasının ardında yatan nedenler ve yaşananlar, programda detaylı bir şekilde ele alınmıştır.
Esra Erol'da Sibel ve Simge Kimdir? Koruyucu Aile Olarak Büyüttüğü Bebeği Gerçek Annesi Satmak İçin Ellerinden Aldı
ANNESİ MADDE BAĞIMLISI BAKAMAZ
Esra Erol'a katılan Sibel ve Simge anneleri 16 yaşında doğum yapıyor, kendisi çocuğa bakmayı istemediğinden çocuğunu biz alıyoruz. Annesi madde bağımlısı kendi çocuğuna zarar verir ,kendi çocuğunu satmak için bizden aldı Teyzesi ile birlikte bir oyun kurup çocuğu elimizden aldılar.
Detaylar geliyor.
Editör: ATİLLA ŞAKACI