DEM Parti Çanakkale Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Çanakkale adayı Canan Aytaç ve Çetin Avcı kimdir? DEM Parti Çanakkale Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Çanakkale adayı Canan Aytaç ve Çetin Avcı kimdir?
Sedanur'un Zorlu Hayat Hikayesi: Anneden Terk, Üvey Anneden Şiddet ve Zorla Evlilik
Sedanur, 8 yaşında annesi tarafından terk edildi, ardından üvey annesi tarafından şiddete maruz kaldı. 16 yaşında ise üvey annesi tarafından zorla 40 yaşındaki bir adamla evlendirildi. Esra Erol'a başvurarak annesini bulmaya çalıştı, ancak annesi Sedanur'u istemeyince hikayesi daha da karmaşık bir hal aldı.

Anneden Terk Edilen Çocukluk: Şiddet ve Beklenti
Sedanur, çocukluğundan itibaren annesi tarafından terk edildi. Annenin gidişiyle başlayan zorlu hayatında, babasının ikinci evliliğinde üvey annesi tarafından şiddete maruz kaldı. Annenin yokluğu, Sedanur'un hayatındaki eksiklikleri ve travmaları derinleştirdi.

Üvey Anne Zulmü ve Evden Kovulma
Üvey annesiyle yaşadığı evde, Sedanur sürekli baskıya ve zulme maruz kaldı. Ev işleriyle ilgilenmesine rağmen sürekli eleştirilere ve kötü muameleye uğradı. Üvey annesi tarafından istenmeyen bir varlık gibi hissetti. Evden kovulma tehdidiyle karşı karşıya kaldı.

Zorla Evlendirilme ve Esra Erol'a Başvuru
Sedanur, sadece 16 yaşında ve üvey annesi tarafından zorla 40 yaşındaki bir adamla evlendirilmeye çalışıldı. Bu zor durum karşısında Esra Erol'a başvurarak annesini bulmaya ve yaşadığı zorluklara son vermeye karar verdi.

Anne Bulma Çabası ve İstemsiz Karşılaşma
Esra Erol, Sedanur'un annesini buldu ancak karşılaştıkları durum beklenmedik bir istemsizlikle karşılaştı. Annenin Sedanur'u istememesi ve geçmişte yaşanan karmaşık ilişkiler, Esra Erol'un çözmesi gereken bir bulmacayı ortaya çıkardı.

Esra Erol'un Yaklaşımı ve Sonuç
Esra Erol, annenin Sedanur'u istememesi karşısında çaresizlik yaşadığını ifade etti. Sedanur'un zorlu hayat hikayesinin çözümü ve huzura kavuşması için Esra Erol'un yönlendirmesiyle hikaye programın ilerleyen bölümlerinde şekillenecek.
8 yaşında annesi terk eden, 9 yaşında Üvey annesi tarafından şiddete maruz kalan Sedanur,16 yaşında 40 yaşındaki adamla zorla evlendiriliyor.
8 yaşında annesi başka adam tarafından terk edilen Sedanur. Esra Erol'da annesini bulmak için başvurdu.Çocukluğumdan beri anne ve baba sevgisi görmedim,annem bir anda beni terk edip gitti,babam 2 kez evlilik yapınca üvey annem bize eziyet çektiriyor idi, beni 40 yaşındaki bir akrabam ile evlendirilmem için üvey annem babamı ikna etti.
ANNEM BİZİ TERK EDİP GİTTİ
Sedanur küçüklükten beri abisiyle beraber annesi tarafından şiddet gördüğünü ifade etti, Annem gittiği zaman işi çıktı gelecek zannettim ama gelmedi hep annemi bekledim. Annem olmadığında babam 2.evliik yaptı, evlendiği kadın bize sürekli baskı yapıyordu bizi evde istemiyormu,sürekli ev işlerini ben yapardım ama benden rahatsız olurdu dedi Sedanur.
Esra Erol,Sedanur'un annesini buluyor ama annesi Sedanur' istemiyor, Annesi Sedanur'u bıraktığı zaman başka adama kaçıyor, o adam'dan çocuk yapıyor o çocuğuda terk ediyor tekrar'dan başka adama kaçıyor.
Esra Erol ise annen seni istemiyor maalesef yapacağımız başka birşey yok dedi.
Editör: Editör Melek