DEM Parti Çanakkale Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Çanakkale adayı Canan Aytaç ve Çetin Avcı kimdir? DEM Parti Çanakkale Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Çanakkale adayı Canan Aytaç ve Çetin Avcı kimdir?
Hacı'nın Şok İtirafları: Eşi Gönül, Başkasıyla Evlenmiş!
Gönül, Eşini Terk Edip Başka Birisiyle Evlendi!
*Yayına katılan Hacı, eşi Gönül'ün kendisini terk edip başka birisi olan Mehmet Kozluca ile düğün yaptığını itiraf etti. Hacı, "Eşim Gönül ile çok iyi anlaşıyorduk, ancak bir süre sonra soğuma belirtileri başladı ve sürekli evde kavga çıkarıyordu. Telefon bağımlılığı nedeniyle tanıştığı Mehmet Kozluca ile evlendiğini öğrendim." dedi.
Gönül'den Şaşırtıcı Açıklamalar: "Senden Tiksiniyorum!"
*Hacı'nın iddialarına karşı yayına bağlanan Gönül, eşine sert sözlerle yüklendi. Gönül, "Evine babalık yapmadın hiç, senden tiksiniyorum. Hiç çocuklarını parka götürmedin, seni hiç sevmedim." ifadelerini kullandı. Ayrıca, çocuklarına babalık yapmadığı gerekçesiyle Hacı'yı eleştirdi.
Aile İçi Drama: Çaydanlıkla Vuruldu ve Evde Kilitli Bırakıldı!
*Hacı, Gönül ile yaşadığı aile içi drama hakkında da çarpıcı detaylar paylaştı. Gönül'ün psikolojisinin rahatsız olduğunu belirten Hacı, "Kafama çaydanlıkla vurdu, beni evde kilitli bıraktı. Alkolik birisi, sürekli yalan söylerdi. Çocuklarıma ben annelik yapıyordum." şeklinde konuştu.
Gönül'ün Çocuklarına İlgisizliği ve Alkol Sorunu!
*Hacı, Gönül'ün çocuklarına ilgisiz olduğunu ve madde bağımlısı olduğunu iddia etti. Gönül ise bu suçlamalara karşı çıkarak, "Çocuklarıma ben bakıyordum, işte çalışıyorum ve size ekmek getiriyorum. Daha ne istiyorsunuz?" şeklinde cevap verdi.
Olayın Ardında Yatan Psikolojik Sorunlar İnceleme Altında!
Yaşanan aile içi çatışmanın ardında yatan psikolojik sorunlar ve çocuklarının durumuyla ilgili olarak yetkililer tarafından bir inceleme başlatıldı. İki taraf arasındaki gerilim ve çekişmenin nedenleri şu an için netlik kazanmamış olsa da, olayla ilgili detaylar araştırılmaya devam ediyor.
Yayına katılan Hacı,Eşi Gönül ile nikahlı karısı başka birisi Mehmet Kozluca ile düğün yapıyor.
Eşim Gönül ile çok iyi anlaşıyorduk, bana 2 defa kaçtı zamanında öyle evlendik dedi. Zamanla Gönül'de bir soğuma olduğunu,sürekli evde kavga çıkarmaya çalısıyordu,
Telefon bağımlısı olduğundan dolayı sürekli yayın yaptığı için oradan tanıstığı bir adam ile evlendi dedi.
KAÇTIĞI ADAM İLE EVLENDİ
Hacı: eşim evden kaçıp gittiği zaman Mehmet Kozluca ile Çalgılı Çengili düğün yapmış,ben sonradan öğrendim evlendiğini dedi.
Eşim Gönül madde bağımlısı idi, sürekli çocuklarını döverdi, annelik yapmazdı,
Yayına bağlanan Gönül; Evine babalık yapmadın hiç, senden tiksiniyorum dedi, Hiç çocuklarını parka götürmedin, Seni hiç sevmedim dedi.
Çocuklarım okuldayken, öğretmanleri bu çocuklara hiç babaları bakmıyormu, baba sevgisi istiyor çocuklar dedi. Bende bu durumu hacı bey'e söyleyince ben çalışıyorum size ekmek getiriyorum daha ne istiyorsunuz diyerek bana kızardı dedi
KAFAMA ÇAYDANLIK İLE VURDU
Hacı,eşim gönül psikolojisi rahatsız idi,sürekli kavga ederdik,kafama çaydanlık ile vurdu, beni evde kilitli bıraktı, Alkolik birisi, sürekli yalan söyler idi, çocuklarıma ben annelik yapıyordum.
Editör: Editör Melek