Twitch neden kapatıldı? Twitch Açılacak Mı? Twitch Ne Zaman Açılacak? Twitch neden kapatıldı? Twitch Açılacak Mı? Twitch Ne Zaman Açılacak?
Esra Erol'un Programında Sürpriz Gelişme: Ali Dilek'in Kaçtığı Büşra Şahan, Yardım İstiyor!
Esra Erol'un talk show programında bugün yaşanan sürpriz gelişme, seyircileri şoke etti. 10 yıllık eşi Ali Dilek'in komşusu Büşra Şahan ile kaçması, Esra Erol'a yardım istemeye getirdi.
Seren Kırmızıgül ile Evli Olan Ali Kırmızıgül'ün Sırra Kadem Bastığı Ortaya Çıktı!
Seren Kırmızıgül ile evli olan Ali Kırmızıgül, 6 aylık eşi Seren'i ailesiyle birlikte terk edip sırra kadem bastı. Seren, eşinin kendisinden gizli ikinci telefon kullanarak başka kadınlarla konuştuğunu öğrendiğini açıkladı.
Esra Erol'da 10 Yıllık Eşi Büşra Şahan'ın Komşusu Ali Dilek ile Kaçan Fikri'den Çarpıcı İtiraflar!
Esra Erol'un programına katılan Fikri, 10 yıllık eşi Büşra Şahan'ın komşusu Ali Dilek ile kaçması üzerine yardım istedi. Fikri, son dört yıldır eşinden şüphelendiğini ve en sonunda komşusu Ali ile çay içtiğini kabul ettiğini söyledi. Ali'nin, karısını kendisinden daha çok sahiplendiğini belirten Fikri, karısıyla barışmak isterken Ali'nin kapısına gelip hesap sorduğunu ifade etti.
Esra Erol'un Programında Yaşananlar: İhanet, Aşk ve Hesaplaşma!
Esra Erol'un programı, bugün yaşanan ihanet, aşk ve hesaplaşma dolu olaylarla sarsıldı. Seyirciler, ekran başında yaşanan bu dramatik hikayenin gelişmelerini merakla bekliyor.
Esra Erol'da 10 yıllık eşi  Büşra Şahanın komşusu olan  Ali Dilek ile kaçması üzerine Esra Eroldan yardım istemeye geldi son dört yıldır Büşra'dan şüpheleniyordum en sonda komşusu Ali ile çay içtiğini kabul etti. Eşim bana gelip herseyi itiraf etti,Ali yanımıza gelip Büşranın saçına zarar verirsen seni öldürürüm dedi.Sevgilisi Ali, karımı benden daha çok sahiplenmiş. ben karımla barışmak isterken Ali kapımızın önüne gelip hesap sordu diyen Fikri 
Bütün metni özgünleştir. Haberleştir. Aralarında h2 başlıkları da olsun.                 
 
Editör: Editör Melek