Yaz Olimpiyat Oyunları ne zaman, nerede ve kaç ülke katılıyor? Paris 2024 Yaz Olimpiyat Oyunları nelerdir? Yaz Olimpiyat Oyunları ne zaman, nerede ve kaç ülke katılıyor? Paris 2024 Yaz Olimpiyat Oyunları nelerdir?
Esra Erol'da Ayhan Bey Esra Erol'da programına sıradışı bir konuyla katıldı. "43 yaşındaki karım, 18 yaşındaki engelli Serkan'ı kaçırdı. diyerek Esra Erol'dan yardım istedi.
43 Yaşındaki Kadın, 18 Yaşındaki Engelli Sevgilisiyle Esra Erol'da!
Kahramanmaraş'tan Ayhan Bey, 43 yaşındaki karısı Ayten'in 18 yaşındaki engelli Serkan'ı kaçırdığını iddia ederek Esra Erol'a başvurdu. Ayhan Bey, 4 çocuk babası olduğunu ve Ayten'in çocukları da yurda bırakarak Serkan'la kaçtığını söyledi.
Canlı Yayında Yüzleştiler:
Esra Erol'un programına katılan Ayten ve Serkan, canlı yayında Ayhan Bey ile yüzleşti. Ayten, Serkan'ı sevdiğini ve onunla birlikte olmak istediğini söyledi. Serkan da Ayten'i sevdiğini ve onunla mutlu olduğunu ifade etti.
Ayten: "21 Yaşındaki Sevgilim Dediklerim Serkan"
Ayten, canlı yayında Serkan'ı 21 yaşındaki sevgilisi olarak tanımladı. Bu durum Ayhan Bey'i öfkelendirdi. Ayhan Bey, Serkan'ın engelli olmasından dolayı Ayten'in aklını karıştırdığını ve ondan başka ona bakacak kimsenin olmadığını savundu.
Ayhan Bey: "Ayten ile Barışmak İstemiyorum"
Ayhan Bey, Ayten'in çocuklarını da yurda bırakarak Serkan'la kaçmasını kabul edemediğini ve Ayten ile barışmak istemediğini söyledi. Ayhan Bey, Ayten'e bir gül uzatarak onu affettiğini ve barışmak istediğini ima etti.
Peki Ayten ve Serkan'ın hikayesi bundan sonra nasıl devam edecek? Esra Erol'un programında yaşanan bu dramatik olay, izleyicileri de şoke etti. Ayten ve Serkan'ın ilişkisi ve Ayhan Bey'in bu duruma tepkisi hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi edinmeyi bekliyoruz.
Esra Erol'da Ayten Kimdir? 21 Yaşındaki Sevgilisini Kaçırdı
CANLI YAYINDA YÜZLEŞTİLER
Yayına gelen 43 Yaşındaki Ayten 21 yaşındaki Sevglim dediği Serkan'ı kaçırmıştı. Yayında Karısı Ayten ve onun sevgilisi olan Serkan'la yüzyüze geldi.
Ayten'in 4 tane çocuğunu yurda bırakarak Serkan'ı kaçırdı.
Ayhan: Serkan Engelli olduğundan dolayı Ayten onun aklını karıştırdı. Benden başka ona bakacak kimse yok Ayten ile barışmak istemiyorum diyerek Aytene gül uzattı.
Editör: ATİLLA ŞAKACI