1 Mart 2024 Günlük Burç Yorumları: 1 Mart Cuma burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 1 Mart 2024 Günlük Burç Yorumları: 1 Mart Cuma burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor?
ATV'nin Sevilen Programı Esra Erol, Yeni Bölümleriyle İzleyici Karşısında
Türkiye'nin sevilen talk show programı Esra Erol, bugün ekranlara taşıdığı ilginç olaylar ve Esra Erol'un eğlenceli sunumu ile yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. 9 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak olan bölümde neler yaşanacağı merak konusu.
Canan'dan Şok İddialar: 27 Yıllık Evliliği Aldatma Krizi İçinde
Programın bugünkü bölümünde dikkat çeken olaylardan biri Canan'ın yaşadığı evlilik krizi. 27 yıldır evli olan Canan, eşi Ali'nin uzun yıllardır kendisini aldattığını iddia ediyor. Canan, "Eşim 27 yıldır beni ve Saniye'yi idare etti, ikimizi de idare etmek istiyordu" sözleriyle evliliğinde yaşadığı zorlu anları Esra Erol'a anlatacak.
Esra Erol'un Sunumuyla Gerilim ve Heyecan Dorukta
Esra Erol'un programında sık sık yer alan duygusal ve çekişmeli anların yaşandığı bu bölümde, Canan'ın iddialarıyla programın atmosferi iyice gerilecek. Esra Erol'un sorularıyla derinleşen olaylar, izleyicileri ekrana kilitleyecek.
Programın bugünkü bölümü, Esra Erol'un eğlenceli sunumu ve ilginç hikayeleriyle ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.
Bugünkü bölümde Canan 27 yıldır evli olan eşi Ali'nin yıllardır kendisini aldattığını ifade etti.27 yıldır eşim ben ile Saniye'yi idare etti ikimizi, ikimizide idare etmek istiyordu
Editör: Editör Melek