Ali Kemal; Eşimi çok seviyordum çok iyi ve güzel bir kadındı, Eşimin beni sevdiğini düşünürdüm, Ama eşim eski nişanlısına kaçmış.

Esra Erol'a Başvuran Ali Kemal ve Annesi Gönül: Gül Taşı'nın Peşinde

Ali Kemal'in İtirafları: Ali Kemal, eşini çok sevdiğini ve onun kendisini sevdiğini düşündüğünü belirtiyor. Ancak, eşinin eski nişanlısına kaçtığını öğrenince büyük bir şok yaşadı.

Esra Erol'da Ali Kemal Kimdir?

Ali Kemal'in Durumu: Eşi Gül Taş, üç çocuğuyla birlikte eski nişanlısına kaçtı. Bu durum Ali Kemal'i derinden etkiledi ve Esra Erol'a başvurdu.

Komşuların Şahitlikleri:

Buse'nin İtirafları: Yayına bağlanan komşularından Buse, Ali Kemal'in eşine şiddet uyguladığını ve onu kemerle dövdüğünü iddia ediyor. Ayrıca, Ali Kemal'in sık sık evlerinde kaldığını ve eşini etkilediğini belirtiyor.

Meltem'in Açıklamaları: Başka bir komşuları olan Meltem, Gül'ün arkadaşı Buse'nin onu olumsuz etkilediğini ve ilişkisini bozduğunu iddia ediyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya Karaduman kimdir? Kaç yaşında, nereli? Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya Karaduman kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Evinde Kaldığı 17 Gün:

Buse'nin İtirafları: Ali Kemal'in yokluğunda 17 gün boyunca evlerinde kalan Buse, Gül Taş'ın eski nişanlısını unutamadığını ve eşinin kendisine şiddet uyguladığını söylediğini aktarıyor. Bu durum, Ali Kemal'i şüphelendiriyor ve eşinin değiştiğini düşündürüyor.

Ali Kemal, üç çocuğuyla kaçan eşi Gül Taş'ı bulabilecek mi? Esra Erol'un programında çözüme ulaşacaklar mı?

Esra Erol'da Ali Kemal Kimdir? Eşi Gül Taş 3 Çocuğu İle Eski Nişanlısına Kaçtı
Yayına bağlanan Komşuları Buse; Ali Kemal Gül'e şiddet uyguluyordu onu kemer ile dövüyordu, Ali Kemal bizim alt komşumuz Buse ben evde olmadığım zaman bizim evde sürekli kalıyordu,Buse eşimin kafasını karıştırdı Eşimi Buse bozdu.
Yayına bağlanan Meltem; Gül'ü bozan arkadaşı Buse Ondan sonra Gül iyice bozuldu, Buse ne yaptı ise o yaptı. 
Esra Erol'da Ali Kemal Kimdir? Eşi Gül Taş 3 Çocuğu İle Eski Nişanlısına Kaçtı
17 GÜN EVİNDE KALDI
17 Gün Ali Kemal yokken evlerinde kalan Buse, ben Gül Taş'ın evinde kalarken bana eski nişanlısını unutamadığını söyledi, eşim bana sürekli şiddet uyguluyor dedi, Ali Kemal ise Komşuları Buse'den şüpheleniyor eşimi Buse değiştirdi yoksa beni çok severdi dedi.
Ali Kemal 3 çocuğu ile kaçan Gül Taş'ı bulabilecek mi?
Editör: Editör Melek