Aziz Yıldırım yeniden aday mı olacak? Aziz Yıldırım Fenerbahçe başkanlığına aday olacak mı? Aziz Yıldırım yeniden aday mı olacak? Aziz Yıldırım Fenerbahçe başkanlığına aday olacak mı?
Sosyal Medya Fenomenliği ve Kaybolan Eş: Ahmet, Semiha'yı Esra Erol'a Şikayet Etti!
Ahmet, eşi Semiha'nın sosyal medya fenomenliği hırsı yüzünden evi terk ettiğini düşünerek endişeli bir şekilde Esra Erol'a başvurdu. 15 gündür eşinden haber alamayan Ahmet, Esra Erol'un yardımıyla aradığı cevapları bulmaya çalışıyor.
Sosyal Medya Çılgınlığı ve Aile İlişkilerinde Sorunlar
Ahmet, eşinin sosyal medya fenomenliği amacıyla evi terk ettiğine inanıyor. Köyde sakin bir yaşam sürdüklerini belirten Ahmet, aralarında hiçbir sıkıntının olmadığını ancak Semiha'nın bu ani hareketi karşısında şüphelendiğini ifade ediyor.
Ahmet'in Şüpheleri ve Esra Erol'a Başvurusu
Eşinin kayboluşunu anlamlandıramayan Ahmet, Esra Erol'a başvurarak yaşadığı endişeyi dile getirdi. Ahmet, "Köyde hiç sorun yokken eşimin bu şekilde kaçması beni şüphe içinde bırakıyor" diyerek Esra Erol'un yardımına başvurdu.
Esra Erol'un Soruşturması ve Detaylar
Esra Erol, Ahmet'in başvurusu üzerine Semiha'nın kaybolma sebebini araştırmaya başladı. Sosyal medya fenomenliği uğruna aile bağlarını koparan Semiha'nın neden böyle bir karar aldığı ve Ahmet ile arasında geçenler merak konusu.
Geleceğe Dair Belirsizlik
Ahmet ile Semiha arasında yaşanan bu olayın nasıl bir sonuca evrileceği ve Esra Erol'un soruşturmasının ne tür detaylar ortaya çıkaracağı belirsiz. Çiftin arasındaki bu sıra dışı durumun çözümü için bekleyiş sürüyor.
Soyal medya yüzünden eşi semiha'nın fenomen olmak istediğindne dolayı evden kaçtığıını düşünen Ahmet 15 gündür eşinden haber alamıyordu .
Ahmet'de göre  köyde yasadığımız halde aramızda hiçbir sıkıntı yokken kaçması beni şüphe uyandırıyor diyerek Esra Erol'a başvurdu. 
Ahmet ile Semiha arasında neler yaşanacak
Editör: Editör Melek