Banu Parlak kimdir? Banu Parlak kaç yaşında, nereli? Banu Parlak ne iş yapıyor? Banu Parlak kimdir? Banu Parlak kaç yaşında, nereli? Banu Parlak ne iş yapıyor?
Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığına güvenenler En Hamarat Benim'de yarışıyor!
En Hamarat Benim'de Bu Hafta Kim Birinci Olacak?
Temizlik ve Yemek Becerileri Yarışması Heyecanı!
Temizliğine, yemeklerine ve misafirperverliğine güvenenlerin yarıştığı En Hamarat Benim programı bu hafta da heyecan dolu anlara sahne olacak. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi'nin de eşlik ettiği programda, birbirinden becerikli beş yarışmacı hem temizlik hem de mutfak hünerlerini sergileyecek.
Etap Birincisi Kim Oldu?
Haftalık etabı en hızlı şekilde tamamlayan ve Elektrikli Süpürge ödülünü kazanan yarışmacı kim? Bu hafta hangi yarışmacının temizlik becerileri rakiplerini geride bıraktı?
Haftanın Birincisi Hangi Yarışmacı Olacak?
Büyük ödül olan 50.000 TL'nin sahibi kim olacak? Hafta finalinde yemek masası puanlarına göre belirlenen birinciliği kim kazanacak? Bu hafta Sema, Semiha, Emine, Ayçe ve Onur adlı yarışmacılar, en lezzetli ve etkileyici yemekleri ile jüriyi ve izleyicileri cezbetmeye çalışacak.
En Hamarat Benim'in bu heyecan dolu haftasında kimler öne çıkacak? Kimler birincilik için kıyasıya mücadele edecek? Tüm detayları ve heyecanı En Hamarat Benim ile yaşayın!
Bu Hafta En Hamarat Benim'de:
  • Kadir Ezildi'nin sunumuyla eğlenceli ve çekişmeli bir ortam.
  • Beş becerikli yarışmacının temizlik ve mutfak hünerleri.
  • Haftalık etap ve final ödülleri için kıyasıya mücadele.
  • Lezzetli ve göz kamaştırıcı yemekler.
  • En Hamarat Benim'in heyecan dolu bir haftası daha!
Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi, En Hamarat Benim yarışmacılarına eşlik ediyor.Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde önce temizlik sonra mutfak hünerleri sergiliyor. 
ETAP BİRİNCİSİ KİM OLDU?
Haftalık etabı en hızlı şekilde yaparak Elektrikli Süpürge ödülünü kim kazandı?
HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?
Hafta finalinde büyük ödül olan 50.000 Bin TL'yi hangi yarışmacı kazanacak? Rakiplerinden en büyük puanı alan yemek masası haftanın birincisi olacak.
bu haftanın yarışmacıları; Sema,Semiha, Emine,Ayçe ve Onur'dur. Bu hafta yemekleri ile en fazla puanı alan hangi yarışmacı birinci olacak.
Detaylar geliyor...
Editör: ATİLLA ŞAKACI