Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığına güvenenler En Hamarat Benim'de yarışıyor!

En Hamarat Benim Yarışması: Hamarat Eller Sahne Alıyor!

En Hamarat Benim Firdevs Sarıoğlu Kimdir? Kaç Puan Aldı? 24 Mayıs Cuma 2024 En Hamarat Benim Firdevs Sarıoğlu Kimdir? Kaç Puan Aldı? 24 Mayıs Cuma 2024

Televizyon dünyasının sevilen yüzü Kadir Ezildi, En Hamarat Benim yarışmasında izleyicileriyle buluşuyor. Temizlik ve mutfak becerilerini sergileyecek olan beş yarışmacı, Kadir Ezildi'nin gözetiminde hünerlerini sergilemeye hazırlanıyor.

Yarışmanın İlk Etap Birincisi Kim?

Haftanın ilk etabında yarışmacılar, temizlik ve mutfak becerilerini sergilemek için kıyasıya mücadele ediyorlar. En hızlı ve en başarılı yarışmacı, etap birincisi olarak belirleniyor. Hangi yarışmacının diğerlerini geride bırakarak birinci olduğu merakla bekleniyor.

Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi, En Hamarat Benim yarışmacılarına eşlik ediyor.Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde önce temizlik sonra mutfak hünerleri sergiliyor. 
ETAP BİRİNCİSİ KİM OLDU?
Haftanın görevlerinden olan etap yarışmasının hadtanın en hızlı olan yarışmacısı kazanır bu hafta hangi yarışmacı diğer yarışmacıları geçerek birinci olarak. 
Haftanın final gününde büüyk ödülü hangi yarışmacımız kazanacak?
Detaylar geliyor...
Editör: Editör Melek