"2025 yılının sonlarına doğru bütün hak sahiplerinin konut ve iş yerleri teslim edilmiş olacak" "2025 yılının sonlarına doğru bütün hak sahiplerinin konut ve iş yerleri teslim edilmiş olacak"

31 Mart Yerel Seçimleri'nde Osmaniye Belediye Başkanı seçilen İbrahim Çenet'in sabah sporunu yaptıktan sonra ekmek alıp evine bisikletle döndüğü video sosyal medyada ilgi odağı oldu. Vatandaşlar tarafından otomobilin içerisinden cep telefonu kamerasıyla çekilen görüntülerde Başkan Çenet'in, Osmaniye'nin plakası olan 80 numaralı formasıyla bisiklet kullandığı görüldü. Bisiklete asılı ekmek de vatandaşların dikkatini çekerken bu anlarda vatandaşlar şaşkınlığını gizleyemedi. Zaman zaman yurt dışında siyasilerin bu tarz görüntüleri sosyal medyada gündem olurken, bu sefer de Osmaniye Belediye Başkanı İbrahim Çenet'in bisiklet sürdüğü anlar sosyal medyada gündem oldu.
Seçimlerin kazanmasının ardından sürekli sahada vatandaşlar ile iç içe olan, halı sahada futbol oynayan, yeni yaptığı asfaltın üzerinde vatandaşla top sektiren, ekmek yapan ve çocuklarla topaç döndüren Başkan Çenet, kısa sürede gönülleri fethetti.A W223650 02

Kaynak: İHA