Karaağaç Destanı Oyuncular Kimler? Kara Ağaç Destanı Nerede Çekiliyor? Karaağaç Destanı Konusu Ne? Karaağaç Destanı Oyuncular Kimler? Kara Ağaç Destanı Nerede Çekiliyor? Karaağaç Destanı Konusu Ne?

Feride Çetin, Dilek Taşı Dizisiyle Yeni Bir Başlangıç Yaptı

3 Ocak Çarşamba günü ekrana gelen Dilek Taşı dizisi, Feride Çetin'in canlandırdığı Fatma karakteri ile dikkat çekti. İşte yeni bölümde yaşananlar ve Feride Çetin'in hayatı.


Figen'in annesi geliyor…Feride Çetin Dilek Taşı'nda! - Haberler

Dilek Taşı Dizisi: Feride Çetin'in Etkileyici Performansı

Hercai dizisindeki Zehra rolüyle tanınan Feride Çetin, şimdi de Dilek Taşı dizisiyle izleyicilerle buluşuyor. 3 Ocak Çarşamba günü yayınlanan yeni bölümde, Feride Çetin'in canlandırdığı Fatma karakteri izleyicileri ekran başına kilitledi.


Dilek Taşı Fatma: Oyunculuğuyla Büyüleyen Feride Çetin

Dilek Taşı dizisine Fatma rolüyle katılan ünlü oyuncu Feride Çetin'in kimliği ve kariyeri merak konusu oldu. Dilek Taşı'nda Figen'in gerçek annesi olarak karşımıza çıkan Fatma karakteri, dizinin heyecanını arttırdı.


Dilek Taşı 17. Bölüm: Oyuncu Kadrosuna Feride Çetin Damgası

2024 yılının ilk bölümüyle seyircisiyle buluşan Dilek Taşı dizisi, 17. bölümünde oyuncu kadrosuna Feride Çetin'i ekledi. Bu yeni katılım, dizinin heyecanını doruk noktasına taşıdı.


Feride Çetin: Dilek Taşı'nda Fatma Olarak Karşımızda

Dilek Taşı dizisinde Figen'in gerçek annesi olan Fatma karakterine hayat veren Feride Çetin, seyirciyi etkileyici performansıyla büyüledi. Dilek Taşı'nın bu yeni döneminde Feride Çetin, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.


Feride Çetin Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

5 Kasım 1980 tarihinde İstanbul'da doğan Feride Çetin, aslen Bulgaristan göçmenidir. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü mezunu olan ünlü oyuncu, kariyerine 2001 yılında "İki Genç Kız" filmiyle adım attı. Feride Çetin, Hercai dizisiyle geniş kitlelere ulaştı.


Figen'in annesi geliyor! Feride Çetin, Dilek Taşı'nda – Papulis

Feride Çetin'in Kariyeri ve Özel Hayatı

Oyunculuğunun yanı sıra çevirmenlik, dergicilik, gazetecilik gibi alanlarda da deneyimleri bulunan Feride Çetin'in, 15 kısa filmi bulunmaktadır. Eşi Murat Özer ile 2019 yılında evlenen Feride Çetin'in 2020 yılında dünyaya gelen kızları Hayat, çiftin mutluluğunu tamamlamıştır.


Dilek Taşı Dizisi: Feride Çetin'in Yeni Macerası

Feride Çetin, Dilek Taşı dizisinde canlandırdığı Fatma karakteriyle seyirci karşısına çıkarken, bu yeni macerasıyla izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dilek Taşı'nın ilerleyen bölümlerinde neler yaşanacağı ise merak konusu oldu.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK