Levent Mercan Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Mevkilerde Oynuyor? Levent Mercan Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Mevkilerde Oynuyor?
Dilan Polat, geçtiğimiz yılın kasım ayında tutuklanmış ve son aylarda psikolojik sorunlar yaşadığı için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edilmişti. Ancak, Polat'ın o dönem Rabia Çataklı adlı cani katil ile aynı koğuşta kaldığı ortaya çıkmıştı. Dilan Polat ise Rabia Çatatlı ile aynı koğuşta kalmamak için dilekçe verdiği ortaya çıktı.
Dilan Polat'ın Beraber Kalmak İstemediği Rabia Çataklı Kimdir?RABİA ÇATAKLI KİMDRİ?
2023 yılı Ağustos ayında Zonguldak Devrek'te gerçekleşti. 32 yaşındaki Rabia Çataklı, 56 yaşındaki annesi Şeyda Çataklı ve 77 yaşındaki anneannesi Medine Küçükkaya'ya bıçakla saldırarak canice öldürdü. Ardından cesetleri baltayla 116 parçaya ayırarak bir kısmını balkondan aşağı fırlattı. Olayın ardından dışarıya atılan ceset parçalarını gören komşular, evden yükselen ezan ve tekbir seslerini duyarak hemen polise haber verdi.
Polis ekipleri, eve gelerek kapıyı kırarak içeriye girdi. Evde kan gölüne dönmüş bir manzara ile karşılaştılar ve Rabia Çataklı'yı çıplak bir şekilde elinde bıçakla yakaladılar. Rabia Çataklı gözaltına alınırken, annesi ve anneannesi ise Atatürk Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olay yerinde evin camının kırık olduğu, ceset parçalarının yanı sıra mutfak malzemelerinin de dışarıya atıldığı tespit edildi.
Rabia Çataklı'nın ifadesinde ise "Mehdi olduğunu hissettiğini, annesinin ve anneannesinin şeytan olduğunu ve onları öldürmesi gerektiği söylendiğini" belirttiği kaydedildi
Editör: ATİLLA ŞAKACI