Ezgi Apartmanı Davası: 'Mağdurum, Suçsuzum, Sanat Adamıyım' Savunması Olay Yarattı! Ezgi Apartmanı Davası: 'Mağdurum, Suçsuzum, Sanat Adamıyım' Savunması Olay Yarattı!
Milletvekili Dr. İrfan Karatutlu'nun Açıklamalarıyla Yerel Seçimlerde Rekor Oy Hedefi
Bölge Halkının Coşkusu ve Destek
Karatutlu, yaptığı açıklamada bölge halkının DEVA Partisi'ne gösterdiği destek ve coşkuyu vurgulayarak, "Bölge halkının desteği ve coşkusunu yerinde gördük. Kahramanmaraş'ımıza ve Nurhak'ımıza DEVA olmak isteyen herkesi, yerel yönetimlerde aktif rol almak isteyen herkesi aramıza bekliyoruz" dedi.
Motivasyon ve Hazırlık
Yerel seçimlere büyük bir motivasyon ve hazırlıkla girdiklerini ifade eden Karatutlu, "31 Mart yerel seçimlerinde Kahramanmaraş'ta rekor oy alacağımıza yürekten inanıyorum" şeklinde konuştu. DEVA Partisi olarak halkın değişim ve gelişim arzusunu net bir şekilde gözlemlediklerini belirten Karatutlu, şehre ve ilçelere hak ettikleri hizmetleri sunacak bir kadro ve vizyona sahip olduklarını vurguladı.
Değişim Rüzgarı ve Yeni Dönem
Karatutlu, DEVA Partisi'nin Kahramanmaraş'ta bir değişim rüzgarı estireceğini ve yerel yönetimlerde yeni bir dönemi başlatacağını söyledi. Projeleriyle şehrin potansiyelini en iyi şekilde değerlendireceklerini ve halkın yaşam kalitesini yükselteceklerini belirten Karatutlu, "Nurhak'tan başlayarak, Kahramanmaraş'ımızın dört bir yanına DEVA olacağız" diyerek sözlerini tamamladı.
Editör: ATİLLA ŞAKACI