Kahramanmaraş'ta Ailesini depremde kaybeden engelli depremzede oyunu kullandı Kahramanmaraş'ta Ailesini depremde kaybeden engelli depremzede oyunu kullandı

Adıyaman Valisi Osman Varol, Örenli Afet Konutlarındaki evlerine yerleşen Yücel Ailesine misafir olup, iftarı birlikte açtı.

Ramazan’ın ikinci iftarında Yücel Ailesi’nin misafiri olan Vali Osman Varol’a, Vali Yardımcısı Mehmet Ali Uzun ve AFAD İl Müdürü İshak Cindioğlu eşlik etti. Vali Osman Varol, ailedeki çocuklara oyuncak vererek onlarla sohbet etti. Akşam ezanı ile birlikte açılan iftar sonrası yudumlanan çaylar ve beraberinde ki sohbet sonrası açıklamada bulunan Vali Osman Varol, “Yücel Ailesi, Ramazan’ın ilk günlerinde iftar sofrasının bereketini bizimle paylaştı. Allah tuttuğumuz oruçları, kabul eylesin. Sofralarımızda, hanelerimizde sağlık, huzur ve bereketi daim eylesin. Misafirperverlikleri dolayısıyla Yücel ailesine teşekkür ediyor, yeni evlerinde sağlık ve huzurla oturmalarını diliyoruz.


  Devletimizin güçlü desteği ile Adıyaman'da hak sahibi vatandaşlarımızın tamamına anahtarlarını teslim edene kadar gece gündüz demeden gayretli çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Editör: ATİLLA ŞAKACI