Daima sporun ve sporcunun yanında olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Vali Mükerrem Ünlüer ile Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) tarafından Cumhuriyetin 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen spor turnuvasının ödül törenine katıldı.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici, İstiklal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Bakan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz ve KMTSO Başkanı Mustafa Buluntu’nun da yer aldığı programda dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi.

Tüm sporcuları tek tek tebrik eden Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Ticaret ve Sanayi Odamız tarafından Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak düzenlenen spor turnuvasında dereceye giren sporcularımıza ödüllerini takdim ettik. Başta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Mustafa Buluntu olmak üzere yönetimine ve organizasyona katkı sağlayan kurumlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kaydetti.

Şehit Müslüm Özdemir'in depremzede ailesine evi teslim edildi Şehit Müslüm Özdemir'in depremzede ailesine evi teslim edildi

Editör: ATİLLA ŞAKACI