Kızılay, Kurban Bayramı’nda Filistin’i unutmadı Kızılay, Kurban Bayramı’nda Filistin’i unutmadı
Tamamen çözüm ve sonuç odaklı çalışan Samsun avukat Asena Cansu Urgancı tamamlamış olduğu hukuk fakültesinden sonra Samsun şehrinde faaliyet göstererek uzun süredir tecrübe kazanmıştır. Hukukun her bir alanında danışmanlık hizmeti verirken aynı zamanda davaları da takip etmektedir. Yabancı ve yerli müvekkillerine hukuki konularda danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunar.
Deneyim Çerçevesinde Sunulan Hizmetler
Asena Cansu Urgancı hukuk ve danışmanlık bürosu çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Özel hukuk alanında ve kamu hukuku alanlarında danışmanlık hizmetleri vererek müvekkillerine yasal merciler önünde başarılı bir şekilde temsil eder. İcra İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku ve Şirket Vekilliği gibi çok çeşitli konularda faaliyet göstermektedir.
Hukuki sorunların yanı sıra aynı zamanda savunma sanayi, gayrimenkul, inşaat, taşıma ve lojistik, turizm, madencilik, sağlık, enerji gibi çok çeşitli alanlarda faaliyet gösteren hem yerli hem de yabancı şirketlere ve şahıslara da dava takip hizmet sunarken aynı zamanda danışmanlık hizmeti de vermektedir. Bu anlamda çeşitli konularda sorun yaşayan ve hukuki alanda destek görmek isteyenler Samsun avukat arayışında ise oldukça memnun kalacaktır.
Müvekkiller ile İletişim
Çok çeşitli alanlarda danışmanlık ve avukatlık hizmetleri ile ön plana çıkan hukuk bürosu müvekkili ile ilişkilerine oldukça önem vermektedir. Müvekkilleri ile ilişkileri mutlaka saygı ve güven çerçevesindedir. İlk ilişkilerde yine saygı ve güven temelinden kurulur. Avukatlık ve danışmanlık hizmetleri kapsamı içerisinde müvekkillerin faaliyet göstermiş olduğu sektörlerde mevzuat başta olmak üzere diğer ön plana çıkan tüm finansman gelişmeler ve hukuki işlemlerde sürekli olarak takip edilmektedir. Bu anlamda müvekkiller düzenli bir şekilde bilgilendirilir.
Müvekkiller almış olduğu bilgileri yönelik olarak hukuki süreçlerinde karara bağlayabilmektedir. Danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sadece hukuki ihtilafların çözümüne ilişkin değildir. Aynı zamanda bu hukuki ihtilafların dolmasına engelleyebilmek amacıyla önleyici hukuk kapsamın içerisinde de danışmanlık hizmeti vermektedir.
Hukuki Süreçlerdeki Aşamalar
Samsun’da hizmet veren Asena Cansu Urgancı Danışmanlık ve Hukuk Bürosu hem ulusal hem de uluslararası alanlarda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti verir. Yabancı ve yerli olmak üzere pek çok davada yer almıştır. Aynı zamanda hem gerçek hem de tüzel kişilerin aile, miras ve gayrimenkul hukukuna ilişkin sorunlarına çözümü bulmuştur. Bununla beraber sözleşmeler hukuku, yabancı yatırımlar, sigorta hukuku, finans hukuku, ticaret hukuku, bankacılık hukuku gibi çok çeşitli alanlarda da danışmanlık hizmetleri vermiştir.
Davalar sonuçlanıncaya kadar tüm prosedürler hukuki destekler ile sağlanmaktadır. Yerli ve yabancı yatırımların Türkiye içerisinde yaptığı tüm yatırımlar da kamusal açıdan danışmanlık hizmeti verilmektedir. Hukuki olaylarla ilişkiler kurulurken aynı zamanda ortaya çıkabilecek muhtemel sorunlar da engellenmiş olur.
Hukukun genel prensiplerine uygun bir yöntem ve çözümleme sağlanarak koruyucu hukuk mekanizması uygulanmaktadır. Bu anlamda ticari hayatın özellikle hassas dengeleri yakından takip edilmektedir. Çağdaş ve gelişen dünyanın gerekliliklerine uygun olarak avantajlı, hızlı, pratik ve analitik hukuki çözümleri sunar. Dava yolu ile çözümlenemeyen kaçınılmaz olan anlaşmazlıklarda ise davanın riskleri ve olası getirileri direkt olarak müvekkilleri aktarılmaktadır. Bu anlamda izlenecek stratejiler ve yapılacak olan girişimler tamamen müvekkil onayı ile pratiğe geçirirler.
Davayla ilgili ortaya çıkabilecek gelişmeler de aşamalar müvekkilleri yazılı ve sözlü bir şekilde sunulur. Bir diğer yandan Samsun avukat hızlı ve kesintisiz bir şekilde hizmet sunar. Bu hizmeti müvekkillerine ulaştırabilmek için uluslararası ve ulusal olan platformlar üzerinden diğer hukuk büroları ile de iletişime geçmektedir. Aynı zamanda konuda uzman olan kişi ve kurumlar ile işbirliği içerisinde çalışır.

Editör: Haber Merkezi