Kabine seçim sonrası ilk kez toplanıyor Kabine seçim sonrası ilk kez toplanıyor
CHP Kahramanmaraş İl Teşkilatı üyeleri, İl Başkanı Ünal Ateş ve CHP ile Saadet Partisi'nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ortak Başkan Adayı Zeynep Özbaş Arıkan'ın katılımıyla ,kadın ve gençlik kolları tarafından düzenlenen iftar programında bir araya geldi.
Ekran Görüntüsü 2024 03 16 112434Ünal Ateş: Seçimlerde Umudumuz Var
CHP Kahramanmaraş İl Başkanı Ünal Ateş, programda yaptığı konuşmada, CHP'nin birçok ilçede iddialı bir pozisyona geldiğini ve yerel seçimlere yönelik umutlu bir tablo çizdiğini belirtti. Ateş, 31 martta yapılacak seçimlerde Kahramanmaraş'ta istedikleri sonucu alacaklarını ve AK Parti'nin egemenliğine son vereceklerini ifade etti. Ayrıca, seçim çalışmaları sırasında karşılaşılan olumsuzluklara da değinerek, siyasetin tehdit ve baskı yerine hizmet ve projelerle yapılması gerektiğini vurguladı.
886121
Zeynep Özbaş Arıkan: Kalıcı Çözümler Üreteceğiz
CHP ve Saadet Partisi’nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Ortak Başkan Adayı Zeynep Özbaş Arıkan ise Kahramanmaraş'ın zorlu bir dönemden geçtiğini vurgulayarak, seçimler sonrasında göreve gelmeleri halinde şehirde karşılaşılan sorunlara kalıcı çözümler üreteceklerini belirtti. Arıkan, yerel işletmelerin desteklenmesinin şehrin genel refahı için kritik olduğunu ve bu tür stratejik kararların şeffaflık ve yerel katılımla alınması gerektiğini vurguladı. Yönetim anlayışında büyük değişiklikler yapmayı planladıklarını ifade etti.855455525
Muhabir: MURAT KUŞCU