2 bini aşkın düzensiz göçmene İçişleri 'Kalkan'ı! 2 bini aşkın düzensiz göçmene İçişleri 'Kalkan'ı!
Cara Delevingne'nin Los Angeles'taki Evi Yangında Hasar Gördü
Dünyaca ünlü İngiliz model ve oyuncu Cara Delevingne'in ABD'nin Los Angeles kentindeki evi çıkan yangında büyük hasar gördü. Model, yangında iki kedisini kurtaran itfaiye ekiplerine teşekkür etti.
Yangında Maddi Hasar Meydana Geldi
Yangının, yerel saatle 04.00 sularında başladığı belirtildi. Los Angeles İtfaiye Departmanı'ndan yaklaşık 100 itfaiyeci, yangını kontrol altına almak için olay yerine sevk edildi. İtfaiye yetkilisi Yüzbaşı Adam VanGerpen, yangının tavan arasında başladığını ve evin büyük bir bölümüne yayıldığını söyledi. Evde ciddi hasar meydana geldiği belirtildi.
Teşekkür Mesajı
Cara Delevingne, Instagram hesabından olayı paylaşarak kalbinin kırıldığını ifade etti ve sahip olduklarımızın kıymetini bilmemiz gerektiğini vurguladı. Ayrıca, yangını söndürmek için mücadele eden itfaiyecilere teşekkür etti.
Bakıcısı Yaralandı
Yangın sırasında evde bulunan bakıcının hafif yaralandığı ve hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı bildirildi. Yangının çıkış nedeni ise henüz bilinmiyor ancak olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
12 Ağustos 1992 tarihinde İngiltere Londra’da dünyaya gelen Cara Delevingne, modellik kariyerinin yanı sıra birçok film ve dizi projesinde de yer almıştır. Kendisi ayrıca mütevazı bir kişiliğiyle de tanınır.
MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ
Yangının, yerel saatle 04.00 sularında başladığı belirtildi. Los Angeles İtfaiye Departmanı'ndan yaklaşık 100 itfaiyeci, yangını kontrol altına almak için olay yerine sevk edildi.İtfaiye yetkilisi Yüzbaşı Adam VanGerpen, yangının tavan arasında başladığını ve evin büyük bir bölümüne yayıldığını söyledi. Evde ciddi hasar meydana geldiği belirtildi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Cara Delevingne, Instagram hesabından olayı paylaşarak kalbinin kırıldığını ifade etti ve sahip olduklarımızın kıymetini bilmemiz gerektiğini vurguladı. Ayrıca, yangını söndürmek için mücadele eden itfaiyecilere teşekkür etti.
BAKICISI YARALANDI
Yangın sırasında evde bulunan bakıcının hafif yaralandığı ve hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındığı bildirildi. Yangının çıkış nedeni ise henüz bilinmiyor ancak olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
 Cara Delevingne Kimdir?
12 Ağustos 1992 tarihinde İngiltere Londra’da dünyaya geldi. Londra, Belgravia'da, köşkte büyümüştür. Annesi Pandora, babası Charles Hamar Delevingne’dir. Ablası Poppy Angela Delevingne (d.1986) de modeldir. Bir de Chloe adında kardeşi vardır. 
2011 yılında H&MAuthentic Collection ve 2012 yılında Dominic Jones Mücevher, Blumarine, Zara ve Chanel gibi diğer markalar için reklam kampanyaları yer aldı.Burberry'nin 2011 kampanyasında ve ilkbahar / yaz 2012 kampanyasının yüzü ile 2012 yılında Burberry Güzellik kampanyasının yüzü oldu.Models.com 's Top 50de 5. sırada yer almaktadır. Aynı zamanda İngiliz Moda Ödülleri 2012 Yılı Modeli Ödülü'nü kazandı.
2012, Victoria-s Secret defilesinde bir model olarak podyumda yürüdü. 2013 yılında Hollandalı model Saskia de Brauw ile beraber Chanel'in 2013 kampanyasının yüzü oldu. Daha şimdiden defalarca Vogue kapağı oldu.
2012 yılında, İngiliz Moda Ödülleri 2012 Yılı Modeli Ödülü'nü kazandı. 2012 yılında Lev Tolstoy'un Anna Karenina romanından aynı isimle uyarlanan “Anna Karenina” filminde Prenses Sorokina rolünü oynamıştır.
Victoria-s Secret'ın en dikkat çeken 'melek'lerinden biri olan Cara Delevingne, şarkıcı Rita Ora ile yakın arkadaşlar. Biseksüel olduğunu açıklayan manken Cara Delevingne, daha önce One Direction grubunun solisti Harry Styles ile sevgili olmuştu. Daha sonra model kız arkadaşı Michelle Rodriguez ile birlikte olan Cara’nın adı Rihanna ile bile adı anıldı.
2015 yılında bitecek olan “Pan” adlı sinema filminde Amanda Seyfried ve Hugh Jackman ile beraber denizkızı rolünde oynamıştır.
FİLMLERİ VE DİZİLERİ

2017 - Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu (Sergeant Laureline) (Sinema Filmi) 
2017 Tulip Fever (Henrietta) (Sinema Filmi) 
2016 - Suicide Squad: Gerçek Kötüler (June)(Sinema Filmi) 
2016 - London Fields (Kath Talent) (Sinema Filmi) 
2016 - Absolutely Fabulous: The Movie (Sinema Filmi) 
2015 - Pan (Peter Pan) (Sinema Filmi) 
2015 - Kağıttan Kentler (Margo Roth Spiegelman)(Sinema Filmi) 
2014 - The Face of an Angel (Melanie)(Sinema Filmi) 
2014 - London Fields (Sinema Filmi) 
2012 - Anna Karenina (Prenses Sorokina) (Sinema Filmi) 
Editör: Editör Melek