AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel, seçim gününde ailesiyle birlikte Onikişubat ilçesinde bulunan Ahmet Bayazıt İlkokulu’nda oyunu kullandı. Oy kullanımının ardından seçim sandıklarını gezen Görgel, görevlilere kolaylıklar diledi.

Ekran Görüntüsü 2024 03 31 160414Görgel, sandık başında gazetecilere yaptığı açıklamada, Kahramanmaraş genelinde sakin bir seçim süreci geçirdiklerini ifade etti. "Demokrasimiz için önemli günlerden bir tanesi, Türkiye çok şükür günü ve zamanı geldiğinde sağlıklı bir şekilde seçime gidebilme kabiliyetine sahip bir ülke" diyen Görgel, sağlıklı ve güvenilir bir seçim olduğunu vurguladı.

Görgel, "Herkes son derece sakin, sükûnetli bir şekilde kampanya yönetti, geçirmeye çalıştı. Biz AK Parti olarak bu dönem için kendimize yakışır, Kahramanmaraş’ın evladına yakışır bir şekilde kampanya dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. İnşallah vatandaşlarımızın kalbinde, aklında bir karşılık bulmuşsak bu sandığa tecelli edece ve biz de 5 yıl boyunca memleketimize hizmet etmenin şerefine nail olacağız" şeklinde konuştu.

Büyük Meclis'te mesai yeniden başlıyor Büyük Meclis'te mesai yeniden başlıyor

Muhabir: MURAT KUŞCU