İş başa düştü sloganıyla vatandaşa umut olan, Kahramanmaraş 24. Dönem Milletvekili, İYİ Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Kahramanmaraş’ın yeni cazibe bölgesi: Kuzey Çevre Yolu Kahramanmaraş’ın yeni cazibe bölgesi: Kuzey Çevre Yolu

Gece gündüz sahada olan, tüm gönüllere dokunabilmek için ziyaretlerini sürdüren Dedeoğlu, Onikişubat İlçesi’ne bağlı Tekerek Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. İş yerleri ve caddelerde yürüyen vatandaşlarla sohbet eden Dedeoğlu,  “Tek odaklanacağımız nokta Kahramanmaraş olacak. Kahramanmaraş’ı daha yaşanılabilir bir kent yapmak için gece gündüz çalışacağız” dedi.

Esnafın derdini dert edinen, tüm sorunları ve istekleri tek tek not alan Başkan Adayı Dedeoğlu, kent genelinde değişime yönelik ciddi bir talep ile karşılaştığını ifade ederek, 31 Mart’ta vatandaşın değişim ile buluşacağını dile getirdi.

Kahramanmaraş’ı el birliği ile huzura ve hizmete kavuşturacağız diyen Dedeoğlu, “Memleketimin sorunları saymakla bitmiyor. İnşallah biz göreve geldiğimizde tüm sorunları tek tek çözüme kavuşturacağız” ifadesini kullandı.

Editör: ATİLLA ŞAKACI