21 Şubat kandil mi? Bugün ne kandili, hangi kandil? 21 Şubat Çarşamba hangi dini gün 2024? 21 Şubat kandil mi? Bugün ne kandili, hangi kandil? 21 Şubat Çarşamba hangi dini gün 2024?
Galatasaray'ın Genç Yeteneği Baran Demiroğlu
Baran Demiroğlu: Genç ve Yetenekli Forvet
Galatasaray Akademisi'nde yetişen genç futbolcu Baran Demiroğlu, U19 Takımı'nda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekiyor. 2 Mayıs 2005 tarihinde İstanbul'da doğan Demiroğlu, forvet bölgesinde forma giymektedir ve sağ ayağını kullanmaktadır.
Profesyonel futbol kariyerine Galatasaray ile devam eden Baran Demiroğlu'nun kulübüyle geçerli olan sözleşmesi 31 Mayıs 2025'e kadar devam ediyor. Süper Lig'de şuana kadar 1 maça çıkan genç yetenek, hızlı yükselişi ve futbol becerileriyle dikkat çekiyor.
Kadro Şansı Buluyor
Piyasa değeri 75 bin Euro olan Baran Demiroğlu, son zamanlarda Galatasaray'ın bazı eksiklikleri nedeniyle yedek kadroya girmeyi başardı. Genç yaşına rağmen sergilediği performansla teknik heyetin güvenini kazanan Demiroğlu, gelecekte takımın önemli isimlerinden biri olma potansiyeline sahip. Galatasaray camiası, altyapıdan yetişen bu yetenekli futbolcunun başarılarını heyecanla takip ediyor.
Editör: Editör Melek