Real Madrid - Real Betis Maçı Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Maç İzleme Linki Real Madrid - Real Betis Maçı Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Maç İzleme Linki
Az önce deprem mi oldu? En son depremler kaç şiddetinde oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD deprem listesinden takip edebilirsiniz. Türkiye'nin deprem kuşağında bulunması nedeniyle, depremler sık sık meydana gelebiliyor. 6 Mayıs Az önce nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
AZ ÖNCE NEREDE DEPREM OLDU?
Son deprem bilgileri AFAD tarafından güncellenmeye devam ediyor. 5 Mayıs Pazar günü saat 22:58'de Van'ın Tuşba ilçesinde 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD'ın verilerine göre, 3.0 büyüklüğünün üzerindeki tüm depremleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Daha küçük olan depremler ise son depremler listesinde görüntülenmektedir.
KANDİLLİ RASATHANESİ DEPREM LİSTESİ
Gün içinde sık sık güncellenen deprem haberlerinde son durum merak ediliyor. Kandilli Rasathanesi tarafından sürekli güncellenen verilere göre, ülkemizdeki aktif fay hatları üzerinde meydana gelen depremler anlık olarak duyuruluyor. Sarsıntı hissedenler ise "Az önce deprem mi oldu, nerede?" gibi sorularla aramalar yapıyor.
Az önce deprem mi oldu? 6 Mayıs en son depremler kaç şiddetinde oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD deprem listesi!
Editör: Editör Melek