Aslı Hünel İle Gelin Evi Özgül Atalay Kimdir?

Aslı Hünel ile Gelin Evi yarışmasının katılımcılarından biri olan Özgül Atalay, Sakaryalı bir operasyon yöneticisi olarak tanınıyor. 45 yaşında olan Özgül Atalay, 15 yıldır evli ve yarışmada eşiyle birlikte mücadele ediyor.

Kaç Puan Aldı?

Özgül Atalay, Aslı Hünel ile Gelin Evi yarışmasında rakiplerinden kaç puan alacak merak ediliyor. Yarışmanın ilerleyen bölümlerinde Özgül gelin, eşiyle olan ilişki testinde istediği puanı alabilecek mi, izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Çinli bilim insanları sahte Ebola virüsü geliştirdi! Ebola virüsü nedir? Çinli bilim insanları sahte Ebola virüsü geliştirdi! Ebola virüsü nedir?

Haftanın sonunda kazanan gelin, 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek. Bu bağlamda, Özgül Atalay'ın yarışmadaki performansı ve aldığı puanlar büyük önem taşıyor.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK