Türkiye - İtalya CANLI İZLE | (Türkiye - İtalya | FIVB Milletler Ligi izle) Türkiye - İtalya CANLI İZLE | (Türkiye - İtalya | FIVB Milletler Ligi izle)
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Gelin Evi'nde Heyecan Dorukta! Haftanın Kazanan Gelini 50 Bin TL Kazanacak!
Show TV'de hafta içi her gün 12.30'da yayınlanan Gelin Evi programında heyecan dorukta! Bu hafta da birbirinden güzel yarışmalarla ve sürprizlerle dolu bir hafta izleyicileri bekliyor.
Haftanın sonunda en yüksek puanı toplayan gelin 50 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olacak.
Her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Kıyasıya Mücadele Başlıyor!
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, Gelin Evi tam size göre! Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor.
Gelinleri Tanıyalım!
Bu hafta Gelin Evi'nde 5 gelin yarışıyor:
  • İpek Yıldırım: 33 yaşında olan yarışmacımız 10 yıllık evli, aslen Bursalı ve ev hanımıdır.
  • Elif Gelin: ... (Detaylar geliyor)
  • Deniz Gelin: ... (Detaylar geliyor)
  • Simge Gelin: ... (Detaylar geliyor)
  • Sinem Gelin: ... (Detaylar geliyor)
Hangi gelinin puan tablosu liderlikte? Hangi gelin altın kazanacak? Haftanın sonunda 50 bin TL'lik büyük ödülü kim kapacak?
Gelin Evi'ni kaçırmayın!
Puan Tablosu
Puan tablosu şu anda güncelleniyor. Detaylar en kısa sürede sizlerle!
Gelin Evi ile eğlence ve heyecan dolu bir hafta geçirmeye hazır mısınız?
Hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de!
KIYASIYA MÜCADELE
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor.
Aslı Hünel İle Gelin Evi İpek Yıldırım Kimdir? Kaç Puan Aldı?
33 Yaşında olan yarışmacımız 10 yıllık evli Aslen Bursalı ve ev hanımıdır.
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
İPEK GELİN PUAN TABLOSU
ELİF GELİN: 
DENİZ GELİN: 
SİMGE GELİN: 
SİNEM GELİN: 
Detaylar geliyor...
Editör: ATİLLA ŞAKACI