Bugün internet neden çekmiyor? Bugün internetlerde yavaşlama mı var, neden kasıyor? İnternet bağlantısı neden kopuyor? Bugün internet neden çekmiyor? Bugün internetlerde yavaşlama mı var, neden kasıyor? İnternet bağlantısı neden kopuyor?
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
"Gelinim Mutfakta" Programı: Büyük Ödül Heyecanı Devam Ediyor!
Haftanın sonunda 50 bin TL'lik büyük ödül sahibini bulacak. Ayrıca, her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın verilecek. Hafta boyunca ev hanımlığını konuşturan beceri oyununu kazanan gelinlere ise sürpriz hediyeler sunulacak.
Çeyizler Sergilenecek, Gelenekler Yaşatılacak
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklere kadar her konuda kıyasıya bir mücadele yaşanıyor. Yeni evli gelinler, evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlasını içeren bu eşsiz programda yarışıyorlar. Her gün birbirlerinin evlerine konuk olan beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın'ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
Yarışmacı Gizem Demirayak Kimdir?
29 yaşındaki yarışmacı Gizem, 3 yıllık evli, aslen Kayserili ve bir güzellik uzmanıdır.
Eşler Arası İlişki Testi
Her gün birbirlerinin evlerine konuk olan beş yeni gelin, final günü bir düzine çeyrek altını kazanmak için kıyasıya yarışıyorlar. Ayrıca ev sahibi olan gelin, kendisine yapılan ilişki testini geçebilirse 1 altın daha kazanma fırsatını elde edecek.
Gizem Gelin Puan Tablosu
  • Mehtap Gelin:
  • Fatma Gelin:
  • Gülsüm Gelin:
  • Sevde Gelin:
Detaylar için takipte kalın!
ÇEYİZLER SERGİLENECEK
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
Aslı Hünel İle Gelin Evi Gizem Demirayak Kimdir? Kaç Puan Aldı?
GİZEM DEMİRAYAK KİMDİR?
29 Yaşında olan yarışmacımız 3 yıllık evli aslen Kayserili ve Güzellik uzmanıdır
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
EŞLER ARASI İLİŞKİ TESTİ
Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü bir düzine çeyrek altını kazanmak için kıyasıya yarışacaklar. Ayrıca ev sahibi olan gelin, kendisine yapılan ilişki testini geçebilirse 1 altın daha kazanma fırsatını yakalayacak.
GİZEM GELİN PUAN TABLOSU
MEHTAP GELİN:
FATMA GELİN:
GÜLSÜM GELİN:
SEVDE GELİN:
Detaylar geliyor..
Editör: ATİLLA ŞAKACI