Aslı Hünel ile Gelin Evi: Demet Karabudak Kimdir?

Demet Karabudak: Adanalı ve Butik Pastacı

Aslı Hünel'in sunduğu "Gelin Evi" programı, hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Her biri kendi ev dekorasyonu, çeyizleri, düğünleri ve yaşam tarzlarıyla yarışan gelinler, programı büyük bir ilgiyle takip ediyorlar. Programın 1255. bölümünde neler yaşandı? Detaylar haberimizde...

Şakir Öner Günhan kimdir? Kaç yaşında öldü aslen nereli? Şakir Öner Günhan kimdir? Kaç yaşında öldü aslen nereli?

Demet Karabudak: Kimdir?

24 yaşındaki Demet Karabudak, 2 yıldır evli ve Adanalı bir gelin. Kendi butik pastacılık işiyle uğraşan Demet, misafirlerini genellikle Kozan'ın seyir terasında ağırlıyor. Misafirlerine Türk kahvesi sunumuyla keyifli anlar yaşatan Demet Karabudak'ın portakal bahçesinde gerçekleşen sıcak karşılama eleştirilere yol açsa da, portakallardan odun ateşinde marmelat yapması beğeni topladı.

Gelin Evi Detayları

Demet Karabudak, Aslı Hünel ve diğer gelinlerle birlikte portakal topladı ve odun ateşinde marmelat yaptı. Aslı Hünel, Demet'e nevresim takımı hediye etti. Haftanın ödüllü oyunu narenciye oyunu oldu.

Salon, klasik bir tarzla dekore edilmiş ve açık, ferah bulunmuş ancak aksesuarları yetersiz bulunmuş. Beyaz ve ferah bir mutfağı olan Demet Karabudak'ın bazı aksesuarları ve halısı eleştirilmiş.

Gelinler, Demet'in yatak odasında kullandığı yatak örtüsünü uyumsuz bulmuş ve aksesuarları yetersiz bulunmuş, bazı önerilerde bulunmuşlar. Adanalı Demet'in çeyizi genel olarak beğenilmiş ancak pike takımının olmaması eleştirilmiş.

İftar masasında 68 çeşit ikramla rekor kıran Demet, sunum masasının beğenildiğini görmüş. Ancak Demet Gelin ve eşi, ilişki testinden geçememişler ve Demet toplamda 12 puan almış.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK