DEM Parti Burdur Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Burdur adayı Fatma Arslan ve Tamer Kaş kimdir? DEM Parti Burdur Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Burdur adayı Fatma Arslan ve Tamer Kaş kimdir?
Yeni Evli Gelinler Arasında Kıyasıya Rekabet: 50 Bin TL'lik Büyük Ödül Heyecanı!
Her Gün Yapılan İlişki Testinden Altın, Beceri Oyunundan Sürpriz Hediyeler
Bu hafta ekranlarda farklı bir yarışma programı başladı. Haftanın sonunda 50 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olacak yeni evli gelinler, her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazananlara çil çil altın, beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler kazanma fırsatı bulacaklar.
Evlilik, Düğün, Altın ve Çeyiz: Programda Neler Var?
Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu programda izleyicilerle buluşuyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olan beş yeni gelin, final gününde büyük ödül için kıyasıya yarışacak.
Canan Gelin Kimdir?
Bu haftanın 3. günü yarışmacı olarak katılan Canan Şevik, 34 yaşında, 4 yıllık evli ve Tekirdağlı bir butik işletmecisidir.
Puan Tablosu ve Yarışmacılar:
  • Sedanur: Puan
  • Elis: Puan
  • İremnur: Puan
  • Merve: Puan
Detaylar ve gelişmeler programın ilerleyen bölümlerinde ortaya çıkacak. Yarışmanın heyecan dolu anları ve kazanan gelinlerin belirlenmesi için izleyiciler, programın devamını merakla bekliyor.
Haftanın sonunda kazanan gelin 50 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak. Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.
CANAN GELİN KİMDİR
Haftanın 3.günü yarışmacı Canan Şevik 34 yaşında 4 yıllık evli Tekirdağlı ve butik işletmektedir.
Ayrıca her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, 5 gelinin hafta boyunca ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.
CANAN GELİN PUAN TABLOSU
SEDANUR:  PUAN
ELİS:  PUAN
İREMNUR:  PUAN
MERVE:  PUAN
DETAYLAR GELİYOR..
Editör: Editör Melek