Aslı Hünel'in Gelin Evi Yarışmacısı: Sedanur Camcı

Türkiye'nin ünlü şarkıcılarından Aslı Hünel'in sunumuyla izleyicilerle buluşan "Gelin Evi" programında dikkat çeken yarışmacılardan biri olan Sedanur Camcı, merak konusu oldu.

Konuşanlar 135 Bölüm Full İzle! Hasan Can Kaya Konuşanlar Full İzle 135. Bölüm! Konuşanlar 135 Bölüm Full İzle! Hasan Can Kaya Konuşanlar Full İzle 135. Bölüm!

Ekran görüntüsü 2024-01-29 122810Sedanur Camcı Kimdir?

Gelin Evi yarışmasının genç yarışmacılarından biri olan Sedanur Camcı, 19 yaşında ve 6 aylık evli bir Edirne'li ev hanımıdır. Aslı Hünel'in sunduğu programda genç yaşına rağmen deneyimli ve iddialı bir gelin adayı olarak izleyici karşısına çıkan Sedanur Camcı, Edirne kültürünü yarışma platformunda temsil ediyor.

Nerelidir ve Kaç Yaşında?

Sedanur Camcı, Edirne kökenli bir yarışmacıdır ve genç yaşına rağmen 19 yaşında evlenmiş bir ev hanımıdır. Edirne'nin kültürel zenginliklerini ve geleneğini yarışmada sergilemesi beklenen Sedanur, Aslı Hünel ile birlikte Gelin Evi yarışmasına renk katmayı hedefliyor. İzleyiciler, genç yarışmacının performansını ve yarışma sürecindeki maceralarını heyecanla bekliyor.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK